Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Halko Miraski i Mirunie. Przychodzę do Was z pytaniem. Jak zapatrujecie się na stream na #twitch albo #facebook o gotowaniu? Na kulinariach znam się całkiem nieźle, na tyle żeby nie zrobić z siebie idioty i zainteresować innych. Nie wiem jak ze społecznością widzów w polszy, czy u nas tylko patostreamy i gierki robią robotę. Któreś z Was by to oglądało? Swojego czasu streamowalem na kanale dziewczyny, która tylko grała. Ja tam sobie gotowałem i teraz chciałbym zrobić osobny kanał. Nie wiem też gdzie, czy Twitch to odpowiednia platforma? A może Facebook albo YT?
#gotowanie #pytanie #stream
  • 14
@r4mz3yyy: Jeżeli masz cycki i głęboki dekolt to widzów znajdziesz a tak na serio, ja bym oglądał bo jestem strasznym gównem jeśli chodzi o gotowanie a filmy w internecie najczęściej nie pokazują całego przebiegu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartuz12: no właśnie o to mi chodzi, bo poradników i samych przepisów w necie od groma, ale nikt Ci na YT nie wrzuci 20 minut smażenia mięsa na patelni. A na streamie jest milion razy większa interakcja, więc to pomaga
@r4mz3yyy: Kontent może i fajny i przydatny ale niestety polska widownia woli pato kontent i gierki, nie liczyłbym na wielu widzów, chyba że byś to jakoś urozmaicał, chodzi mi o jakieś serie że obiad do 20 zł albo czat ci pisze skąłdniki a ty z tego musisz coś wyczarowac.
@r4mz3yyy: Nie wymyśliłem nic nowego, pomysłów na takie streamy jest mnóstwo, ważne żeby zainteresować widownie bo samym gotowaniem będzie ciężko, teraz ludzie są wygodni i chodzą do restauracji, wydaje mi się że coraz mniej ludzi gotuje w domu.