Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki w sumie też bo to nie jest gejowe powiedzieć że ktoś jest przystojny (serio...)
Czy też uważacie że dobre 80-90% skoczków narciarskich to są naprawdę spoko? ( ͡° ͜ʖ ͡°) z czego jakieś 20-30% to są już chady. Sama miałam krasza na Stocha ale potem już się ożenił no i już się pogodziłam xD
Oni często mają taką chłopięco-nastolatkową urodę :3 taki Kraft na przykład ʕʔ albo Maciek kot, schlierenzauer, Timi zajc, forfang to już w ogóle model dolcze gabana, tande co kocha pandę, prevce, jojusie no wszyscy tam są minimum 6-7/10 piękni są no cali ()

#skoki #rozowepaski #ladnypan
  • 36
  • Odpowiedz
@szzzzzz:

Czasem mam wrażenie że mężczyźni totalnie mijają się z tym co kobiety lubią


Zgadzam się w 100%. Nawet już kiedyś o tym wspominałam na przykładzie mang. Zazwyczaj w rysunkach autorstwa kobiet, męskie postacie wyglądają podobnie do skoczków narciarskich, szczególnie jeśli chodzi sylwetkę. Natomiast rysownicy-mężczyźni, zwykle tworzą bohaterów, którzy wyglądem przypominają Pudziana albo Cavilla. Śmieszy mnie, gdy heteroseksualni mężczyźni próbują wypowiadać się o gustach kobiet, a co więcej, nierzadko wyperswadować, jakie
M....._ - @szzzzzz: 
 Czasem mam wrażenie że mężczyźni totalnie mijają się z tym co k...

źródło: comment_FvBuffOPM6b4viDDnSjpkMrJcXjFkZuh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Morgana_ kurcze joju :3 tak bardzo się z tobą zgadzam! Jak byłam młodsza i niedotknięteta jeszcze cudem dojrzewania to byłam pewna że moim mężem będzie pan ze wschodniej Azji (a nawet nie wiedziałam wtedy co to manga anime itp). Potem mi przeszło ale od jakiegoś czasu znów doceniam azjatycką urodę (szczególnie po tym kiedy spotkałam 44-letnią Japonkę która wyglądała na 25-30 maksymalnie lat!) To są po prostu wspaniałe geny :)
  • Odpowiedz
@szzzzzz: do skoków muszą mieć predyspozycje fizyczne, czyli być wysocy i jak najbardziej szczupli - a to powoduje że twarze też mają bardzo szczupłe, pociągłe jak to u wysokich ludzi, czyli z wyraźnymi rysami.
a szczupłe wyraziste rysy twarzy są atrakcyjne wizualnie

no i oni póki są aktywni sportowo, mają ostry reżim wagowy, mają zakaz przytycia - więc nie doprowadzą do ulania twarzy, ulana twarz z zaokrąglonymi rysami jest mniej atrakcyjna
  • Odpowiedz
@Czlowiek_i_ludz_zarazem:

skoczkowie z twarzy raczej nie powalają, a tak całościowo to są z 10 kg za chudzi

Nie są. Dla przykładu Ryoyu Kobayashi, waga 60 kg przy wzroście 174 cm, BMI prawidłowe.

@szzzzzz: Też mi się podobają, chociaż ja generalnie nie jestem jakoś zafiksowana na konkretną rasę. Wszędzie można znaleźć ideolo. ()

@spere:

do skoków muszą mieć predyspozycje fizyczne, czyli być wysocy
M..... - @Czlowiekiludzzarazem: 
 skoczkowie z twarzy raczej nie powalają, a tak cało...

źródło: comment_8EPqZ1d5HknULIxqPvDM3N8poYmjdOYI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz