Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki w sumie też bo to nie jest gejowe powiedzieć że ktoś jest przystojny (serio...)
Czy też uważacie że dobre 80-90% skoczków narciarskich to są naprawdę spoko? ( ͡° ͜ʖ ͡°) z czego jakieś 20-30% to są już chady. Sama miałam krasza na Stocha ale potem już się ożenił no i już się pogodziłam xD
Oni często mają taką chłopięco-nastolatkową urodę :3 taki Kraft na przykład ʕʔ albo Maciek kot, schlierenzauer, Timi zajc, forfang to już w ogóle model dolcze gabana, tande co kocha pandę, prevce, jojusie no wszyscy tam są minimum 6-7/10 piękni są no cali ()

#skoki #rozowepaski #ladnypan
  • 36
  • Odpowiedz
@szzzzzz: No ja jako facet nie mam problemu ze stwierdzeniem, że któryś jest przystojny, bo szanujmy się widać kto wygląda dobrze, a kto źle, ale skoczkowie to w większości wyglądają jak takie #!$%@?, którymi z wyglądu to się jarają albo panny w wieku 15-18 lat bo są tacy słodcy, ale starsze rozwódki XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Portowiec kurde ja mam 24... Czasem mam wrażenie że mężczyźni totalnie mijają się z tym co kobiety lubią

@TomaszHajto111 z kraftem to tak - on czasem wygląda brzydko w kamerze, serio brzydko. Ale tak ogólnie jest piękny przystojny muah

@Thachi 24

@Hatsuban ale możesz prawdziwie poruchać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@PanUkanio dlaczego :(((((
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@Strachu997 xDDDDDDDD a ty ile masz lat bo jak mniej niż 30 to coś jest z tobą źle jeśli podobają ci się milfy ( _) serio #!$%@?, nie każda dziewczyna chce umięśnionego, wysokiego drwala z brodą i POTĘŻNĄ szczęną kwadratową. deal with it, taka jest rzeczywistość xD
  • Odpowiedz