Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mleko23: no tak widzę że jeszcze wiele przede mną by się z tobą mierzyć. U mnie te wysokie ilości na wykresie kołowym wynikają z wielu wstrzymanych i dropów. Nie wiem w sumie czy nie liczy tam też backlogu, tam mam drugie tyle co obejrzałem. Epizodów mam blisko 6 tys. Ukończonych serii TV ponad 300.
  • Odpowiedz
@tamagotchi: No właśnie mi było dziwne, że na blisko 630 serii tv masz tak mały czas. Ja mam akurat wszystko completed, nic nie mam w watching/plan to watch/dropped i on-hold. No ale ja to taki masochista lekki w oglądaniu, nie lubie jak mam coś niedokończone i oglądam do końca jakie by to nie było nudne/okropne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mleko23: kiedyś byłem bardziej wybredny. Teraz częściej ciągnę serie do końca dla samego nabicia expa. Choć niektórych nie jestem po prostu w stanie. Ale łatwiej dropnąć po 3 epach niż np. 9... Po takiej ilości to nawet nie ma sensu i miałem tak ostatnio z Assassins Pride.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BlackReven: ja oglądam normalnie ale wiem że są tacy co na większych prędkościach to robią. Ale raczej nie 2x. Na 1,5x to ja np. filmiki na YT, gdzie tylko gadają, oglądam.
  • Odpowiedz
@mleko23: odkąd mam tablet (10,5 cala i nie jakieś tanie gówno) to ogląda się bardzo fajnie leżąc sobie w łóżku i mając nalepiony odpowiedni uchwyt z tyłu. Jedyna wada że trzeba go trzymać ;d Ale tak o wiele łatwiej, fajniej, wygodniej i przyjemniej łyka mi się epy niż na kompie. Telefon fakt, za mały. Choć teraz mam taki 6,5 cala i nawet jest ok. Ale na mangi trochę za mały.
  • Odpowiedz