Wpis z mikrobloga

@skeeto666: Ja #!$%@?, ale niektórym od cebulernia miesza się w głowie. Na tym produkcie cały czas cena śmiga między 36-42 zł w zależności od wersji i promocji. Smart nie ma nic z tym wspólnego, a produkt jest u nas od 2013 r., czyli na długo przed programem Allegro. Często dajemy np. 1-2 grosze poniżej pełnej kwoty.

@noelus ha tfu na takich januszy klientów, którzy wszędzie widzą januszy wśród sprzedawców.

@Neaopoliti dzięki
@tomasz3: Naprawdę uważasz że ktoś ustawił cenę na 1 produkcie z tak sporej oferty ze względu na SMARTA i rzekomą chęć większego zarobku? To jest po prostu głupie, zwłaszcza kiedy prowizja allegro jest tak duża że nasza obecność tam jest częściej bardziej wizerunkowa a nie zarobkowa o czym pisałem tutaj wiele razy. Sami popieramy kombinowanie i wyliczanie gdzie taniej co pisałem tutaj - https://www.wykop.pl/wpis/46856881/porownanie-najpopularniejszych-produktow-kfd-ceny-/#comment-165177467
Więc zarzut januszowania jest całkowicie z dupy.
@tomasz3: Ja to rozumiem, ale wystarczy o tym normalnie napisać, a nie zarzucać że ktoś chce kogoś naciągać. Zwróć uwagę na całą naszą ofertę na Allegro. To jest tylko jeden z wielu produktów.
@Neaopoliti: Celowe zamawianie 2 sztuk, aby skrzystać z darmowej wysyłki (za którą płaci Allegro) a później wykonywanie zwrotu za które również płaci Allegro, uważam za nieuczciwe. Oprócz wysyłki którą pokrywa Allegro, ktoś wykonuje niepotrzebną pracę (pakowanie i
@FeC7800: A zauważyłeś, jak nagle, zmienił się ton wypowiedzi firmy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
poza tym @KFD_pl nie #!$%@?, że nie możecie ustawić ceny na 40zł

Często dajemy np. 1-2 grosze poniżej pełnej kwoty.

W jakim celu?
Już samo sprzedawanie tego produktu za 39.98 JEST JANUSZOWANIEM
i tak, wszystkie markety i sklepy w polsce, które mają takie końcówki z dupy to też janusze, wszyscy wiemy, że to
Celowe zamawianie 2 sztuk, aby skrzystać z darmowej wysyłki (za którą płaci Allegro) a później wykonywanie zwrotu za które również płaci Allegro, uważam za nieuczciwe. Oprócz wysyłki którą pokrywa Allegro, ktoś wykonuje niepotrzebną pracę (pakowanie i rozpakowywanie). Nie każdy sprzedawca to oszust i naciągać i warto to brać pod uwagę.


@KFD_pl:

Celowe wystawianie 1 sztuki w cenie 2 gr. poniżej ceny wysyłki SMART aby uniemożliwić klientom kupno 1 przedmiotu i naciągnąć