Wpis z mikrobloga

pracuje w sklepie internetowym który ma 16k komentarzy na allegro, w takiej branży gdzie jest 10% zwrotów, wszyscy sięz tym muszą liczyć :)


@skeeto666: tzn, że skoro 10% ludzi to cebularze, to znaczy, że ja też mam przyzwolenie stać się cebularzem? Jakiś wrodzony brak szacunku do pracy innych? W szkole też #!$%@?łeś papierki na ziemię, bo w końcu jest sprzątaczka na etacie?

Już nawet nie chodzi o @KFD_pl, #!$%@? z
@skeeto666:

Oho, już wykopki zwęszyły "aferę", tak jakby 90% cen w sklepach nie kończyło się na końcówkach ~0,99 zł.

Jeszcze to brandzlowanie się typu 'nikt nie zadziera z wykop peel' xDDD

@levvvy:

Zdajecie sobie sprawę, że zaraz wylądujecie w gorących, a tam wykop pojedzie z wami jak ze szmatą jeśli chodzi o PR?


I tak w 99% te wielce oburzone wykopki pewnie nawet supli nie kupują, a kto nie jest
@Myszoskocznia: @Pilaf:
To są cytaty z pierwszych wpisów:

"naciągnąć kupującego, wala w #!$%@?, Ha TFU na takich januszy!".


@t0rek: Nie przypominam sobie, aby coś takiego miało miejsce od czasu pojawienia się tej opcji. Jeśli ktoś coś zwraca to zazwyczaj całość. Nasza branża to spożywka a i podejście ludzi jest inne niż zapewne w innych. Może dlatego nie zdarzyła się jeszcze taka osoba, która kombinowałaby w ten sposób, przynajmniej u
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@skeeto666: heh, nie popieram tego jak @KFD_pl tutaj się udziela, ale jako że mam doświadczenie w handlu w internecie to się wypowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) generalnie jeżeli cena ma wartość 39,99 15,78 czy inną niepełną kwotę to w 95% przypadków jest to efekt zastosowania mnożnika cen zakupu x marża x koszty opakowań x prowizja marketplace. Większość sprzedawców na allegro ma w dupie smarta i woli sprzedawać