Wpis z mikrobloga

@wrobel28: Serio wierzysz w to, że ktoś obniżył cenę zanim pojawił się program i stał się na dobre popularny wiele tygodni później?


@KFD_pl: ja wierzę, program był reklamowany w radiu na miesiąc przed jego uruchomieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 9
@KFD_pl Tak, tak, prowizje ogromne, działalność charytatywna. Moja firma handluje na allegro, nawet według najnowszych stawek bez problemu możemy zejść niżej niż w swoim sklepie internetowym zachowując taki sam poziom rentowności produktów. A o tym, że przy odpowiednich obrotach prowizje idą w dół to już sprytnie nie wspominacie.
  • Odpowiedz
o przekleństwa ze strony oficjalnego pracownika. O chamstwo i o zapowiedzi nielegalnych działań.


@SolarisYob: KFD ma od zawsze taką stylówę. Przecież nawet nazwy ich kodów rabatowych są wulgarne jak np "#!$%@?" czy jakoś tak. Nie każdemu musi się podobać, mi się np. nie podoba, ale akceptuję to, bo nie jestem #!$%@? płatkiem śniegu i nie przeszkadza mi to, że zwyczajnie mogą mieć mnie w dupie. Nie jestem ich targetem, a mimo
  • Odpowiedz
pracuje w sklepie internetowym który ma 16k komentarzy na allegro, w takiej branży gdzie jest 10% zwrotów, wszyscy się z tym muszą liczyć :)


@skeeto666: #!$%@? cie z kasy i zwrócili towar którego nie chcieli od początku? Ojeb kogoś i ty! Tak się przecież robi biznes. Janusze wyszli z obu stron barykady widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KFD_pl: Właśnie takiego zachowania się spodziewałem po produkt dla kulturystów - produkt przez chamów i patusów robiony, sprzedawany no i najwyraźniej do nich też kierowany. Jesteście żenujący xD

dość specyficzny sposób odpowiadamy tutaj od dawna, akurat nasza grupa klientów o tym doskonale wie.

Specyficzny, w sensie jak jeden dresiarz pod blokiem do drugiego?
  • Odpowiedz