Wpis z mikrobloga

O boże! XD Tylko nie róbcie pajace jednym z drugim znaleziska bo 10 osób z wykopu napisze ze już więcej u nich nie kupi, z czego 8 tylko powie a kupować będzie dalej, jak burger king ma ostry marketing to żeście się spuszczali ze jedni chociaż normalni a nie pozdrawiają jak zespół mbanku. I nie nigdy nie kupiłem nic od nich ani innych tego typu rzeczy nawet na allegro może zamówiłem 4
  • Odpowiedz
@KFD_pl

mam całą szafkę waszych produktów, ale możecie być pewni, że więcej ich nie kupię. Jak chcesz piętnować cebulaków, to sam nie wal w #!$%@? Januszu, a tak wyszło, że się #!$%@?łeś do typa, który słusznie wytknął wam #!$%@?ą politykę cenową.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? typowy wykop. Przedstawiciel firmy dostosował poziom wypowiedzi do waszego #!$%@? szczekania


@pepies: no geniusz,[zobacz jak!] przy pierwszej lepszej okazji skojarzyć markę swojej firmy z rynsztokowym słownictwem i poziomem
Widzę że nadawałbyś się do obsługi social media u nich.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 19
Miej w swojej ofercie najlepsze i najtansze białko na rynku względem cena/jakosc. Plac za nie 46 ziko za 900kg. Płacz że jest za 39,98zl, a nie za 40 zł bo oszukują!

Sam osobiście staram się już nic nie kupować na allegro ze względu na to jak ruchają wszystkich w dupke. Rozumiem że woli was dupa o te 6,58zł, ale mając ten ból dupy wynika jasno że kupujecie je raz na dłuższy czas,
  • Odpowiedz
@Cygan_Edek: > Na tym produkcie cały czas cena śmiga między 36-42 zł w zależności od wersji i promocji
To jest cytat z pierwszego mojego wpisu. W screenie masz dodatkowo widoczną datą obniżenica ceny i wypada ona przed wprowadzeniem programu SMART.
  • Odpowiedz
@KFD_pl: ten profil prowadzi zupełny tuman.
Zamiast zaproponować, że oprócz "superpromocyjnej" oferty za 39,98 wystawicie też taką za 40, specjalnie dla smartów to kręcicisz gównoburzę, że będziecie banować kupujących. Zamiast niemal bezkosztowego profitu w PR robicie typowe januszowo-sebkowe #!$%@?. Ha tfu na was.
  • Odpowiedz
@KFD_pl: zawsze zamawiałam od was suple mężowi, po tym co przeczytałam możecie być pewni, że więcej tego nie zrobię.
Wystarczyło normalnie odpisać na pierwszą wiadomość, a nie się rzucać jak kupa w trawie. Zainwestujcje w lepszą obsługę.
  • Odpowiedz
Nie wiedzieli, że ta cena jest dla kogos problemem bo każduy i tak zamawiał coś poza białkiem XD no może zamawiali coś extra bo ta cena była dla ludzi problemem ()
  • Odpowiedz
Jeśli dobrze widzę to cena była obniżona przed pojawieniem się smart i nie miało to nic wspólnego z tym programem. Sprawdź też pozostałe aukcje z tym produktem np. 6430585212


@KFD_pl: No proszę cię. Bo niby nic nie wiedzieliście o smarcie na 4 dni przed jego oficjalnym wprowadzeniem? xD
  • Odpowiedz
@enzojabol: @Kismeth: Jeśli ktoś wierzy że wszyscy są źli i kombinują to nic na to nie poradzę, ale nie wszyscy oszukują i naciągają. Przypominam że to jeden produkt z bardzo bogatej oferty, ale o tym pisałem już wyżej. Warto posprawdzać pozostałe aukcje i historię zmian cen.
  • Odpowiedz
@KFD_pl: Nie wierzę w to że wszyscy są źli i kombinują. Po prostu nie wierzę w takie przypadki że utrzymujecie cenę produktu na poziomie 42 zł i PRZYPADKIEM zmieniacie ją na 39,98 akurat na 4 dni przed oficjalnym wprowadzeniem Smarta gdzie na bank jako tak duży sklep mieliście jakieś sygnały co i kiedy się wydarzy.
  • Odpowiedz
  • 2
@tomasz3: Naprawdę uważasz że ktoś ustawił cenę na 1 produkcie z tak sporej oferty ze względu na SMARTA i rzekomą chęć większego zarobku? To jest po prostu głupie, zwłaszcza kiedy prowizja allegro jest tak duża że nasza obecność tam jest częściej bardziej wizerunkowa a nie zarobkowa o czym pisałem tutaj wiele razy. Sami popieramy kombinowanie i wyliczanie gdzie taniej co pisałem tutaj - https://www.wykop.pl/wpis/46856881/porownanie-najpopularniejszych-produktow-kfd-ceny-/#comment-165177467

Więc zarzut januszowania jest całkowicie z dupy.
  • Odpowiedz