Wpis z mikrobloga

Witam. Dzisiaj natomiast odpada OBI który miał 58.14% głosów i zajmuje 3. miejsce. I tym sposobem doszliśmy do finału - zagłosuj na gorszy sklep budowlany.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Dzisiaj natomiast odpada OBI który miał 58.14% głosów i zajmuje...

źródło: comment_nU5S7BqNxrwc25t6lDUgZV5Z6U374MmF.jpg

Pobierz

ZAGŁOSUJ NA GORSZY SKLEP BUDOWLANY

  • Castorama 44.4% (455)
  • Leroy Merlin 55.6% (569)

Oddanych głosów: 1024

  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mielonka_tyrolska: jak zużyje tylko pół rolki papieru toaletowego to też mogę resztę zwrócić? A na #!$%@? sklepowi dwa luźne panele z którymi będzie się bujał kilka miesięcy?
@oba-manigger Castorama to największe gówno jakie może być. Syf, #!$%@? asortyment, ludzie którzy nie mają pojęcia co tam robią, i dodatkowo wciskane na siłę tej swojej gówno-marki Diall. Pluje. I to nie jednostkowy przypadek. Castorama to taka Biedronka na rynku budowlano-remontowym. Nie licz na to, że coś Ci doradzą. Nie licz na to, że jak coś zamówisz to dokładnie przyjdzie to co chciałeś. Pamiętam jak kupiłem skrzydła drzwiowe do mieszkania. Dokładnie powiedziałem
@foxbond ja na upartego w całym mieszkaniu robiłem oświetlenie "dzienne" (barwa 6500k) i w Castoramie mieli tylko jedna firmę tego. Codziennie padała przynajmniej jedna żarówka. Zbierałem i raz na tydzień chodziłem wymieniać po 5-6 żarówek bo przecież bym #!$%@? nie wyrobił XD w końcu się wkurzyłem, zamówiłem w necie jakieś sygnowane "SAMSUNG" i po 2 latach żadna nie padła.