Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja w #pracbaza
Pani złożyła zamówienie w sklepie internetowym, z odbiorem osobistym w siedzibie firmy. Niby nic dziwnego, ale w komentarzu do zamówienia napisała dokładnie w której klatce i na którym piętrze mieszka oraz numer jaki należy wstukać na domofonie.
Trochę to dziwne, ale zadzwoniłem do niej z info, że zamówienie jest już gotowe i może je odebrać.

Pani oburzona, bo ona czeka na towar, który ma trafić do jej domu. Odbierze go osobiście z rąk kierowcy

xDDDDD

#logikarozowychpaskow #truestory #bekazpodludzi #heheszki
deafpool - Taka sytuacja w #pracbaza 
Pani złożyła zamówienie w sklepie internetowym...

źródło: comment_3oiuZkqxfWFeEGWEpefCI9M7GOKO9WtZ.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • 0
@deafpool a ja cenię kuriera z tego względu że jak paczka opłacona to zostawi mi pod drzwiami a nie jak Poczta Polska. Oczywiście po kontakcie telefonicznym, ale zawsze wszystko pięknie. Nie polecam Poczty Polskiej ( )() Sorry nie doczytałem, ale i tak kurier lepszy ja nie mam złych doświadczeń ()( )
  • Odpowiedz
@PRZQQ: Mój kurier z poczty polskiej (pocztex) nauczył się otwierać moją skrzynkę na listy i jak nie ma mnie w domu to zostawia tam paczki jeśli się zmieszczą ;]
  • Odpowiedz
wszystko jest napisane w regulaminie i polityce pryw


@deafpool: nikt tego nie czyta to raz
jak pracujesz w obsłudze klienta to wiesz, że ludzie to dzbany i trzeba do nich kierować maksymalnie jednoznaczny przekaz, czyli jak ci piszą - odbiór osobisty w siedzibie firmy
Bez tego jakaś Grażyna będzie twierdzić, ze zrozumiała to co teraz macie napisane jako "odbiór do rąk własnych", bo też takie opcje są u kurierów
  • Odpowiedz
@deafpool: to ja opowiem z innej strony.

#!$%@? janusz z Allegro jakis czas temu:

Kupilem trzy rzeczy, wzialem odbior osobisty w biurze,platnosc przy odbiorze. Walic juz to, ze to jakies 5km od chaty, potrzebowalem na juz, ze sie tak wyraze no i darmowa wysylka.

Co zrobil janusz? Wyslal JEDNA rzecz do mnie na chate, KURIEREM, gdzie musialem jeszcze placic za przesylke

Napisalem do debili o co chodzi to mi odpisali, ze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deafpool: u nas jest napisane wyraźnie, że kierowca NIE WNOSI towaru, tylko wyjmuje z samochodu, i jeszcze jest dodane, na wszelki wypadek, że klient musi załatwić we własnym zakresie tragarzy, a i tak kilka razy dziennie słyszy: "ale może jednak pan mi to wniesie, chyba nie zostawi mnie pan z tym tu na chodniku, co ja mam teraz robić"
  • Odpowiedz