Wpis z mikrobloga

@kortykanosa wiesz czemu i za co wykop ci nigdy nie wybaczy?
Za to że przez miesiące uchodziles za zajebistego redaktora. Za to że dali się nabrać jak frajerzy. Za to że ja im mówiłem że są frajerami jak cie lajkowali i ciągle im to wypominam.
Po prostu nie mogą przeżyć że sie dali nabrać :)
Wykop chce się czuć elitarny dlatego Fiodorem będzie lubiany i będzie miał wybaczone. A wiesz czemu? Bo jest wiesniakiem glupkiem takim wiejskim. Nie zagraża wykopkowe. Ty natomiast pokazałeś jaki jest poziom intelektualny wykopu i tego ci nie wybacza nigdy

#kononowicz #patostreamy
  • 4
  • Odpowiedz
@alfons-metody: to twoja, jak zwykle żałosna, interpretacja. Nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością. To że w coś wierzysz, nie znaczy że jest to prawda.
Mimo że szkolną oglądam od filmiku z cyckami w basenie to nie śledziłem tagu w ogóle. Zacząłem może z pół roku temu. I takich jak ja jest wielu. Sławek jest debilem. Skończonym idiotą. Po prostu. Nienawidzimy go za manipulacje, wpieprzanie sie gdzie go nie chcą, za kłamstwa
  • Odpowiedz
@alfons-metody: nie żebym cię atakował bo czasem się z tobą nawet zgadzam, ale o każdym mówisz że to frajer. tak że masz 50% szans na to że powiesz dobrze i będziesz mógł to komuś wypominać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz