Wpis z mikrobloga

Dzień rozpoczęty całkiem nieżle. Klient wrócił z awanturą, że mu niby ukradliśmy osłonę pod silnik i katalizator xD Nie chciał odpuścić, zadzwonił nawet na policję xD
Czekam aż przyjadą, trochę się chłop zdziwi jak zobaczy, że każde stanowisko jest ładnie monitorowane i widać jak auto wjeżdża i wyjeżdża. xD

#motoryzacja #samochody #janusze #polska #mechanikasamochodowa
  • 141
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: Próbowałem, mówiłem że stanowiska są monitorowane, parking przed firmą jest monitorowany. Zaczął się jeszcze bardziej drzeć, wybiegł i zadzwonił na policję. No to tylko zamknąłem zakład, żeby sobie krzyczał na zewnątrz a nie w środku ludzi #!$%@?ł i czekamy.
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: Gdyby słuchał czegokolwiek co mówiłem to by nie było pewnie problemu, obejrzałby sobie nagranie i z głowy. W tej chwili szczerze mówiąc nie jestem pewny czy z naszej trzyminutowej rozmowy w ogóle cokolwiek usłyszał xD Non stop się darł xD
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: Na serwisie? Wahacze i amorki, nawet wydechu nie dotykałem xD Żeby było zabawniej to ja sam to auto robiłem, w zeszły weekend koło 19 z nudów podjechałem, rozłożyłem, zrobiłem. O 21 napisałem smsa, klient od razu oddzwonił, przyjechal, furę odebrał, wdzięczny że nie musiał czekać do poniedziałku xD
Nie było warto...
  • Odpowiedz
@Sanity: Ja to już w sumie się nie przejmuję, szósty rok warsztat prowadzę także coraz mniej mnie dziwi. W zeszłym roku z chłopakami założyliśmy dodatkowy monitoring na stanowiskach/w kanałach od spodu, bo to już nie jest pierwszy raz jak nas ktoś o zaginięcie katalizatora oskarża. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kmt187: zaraz wypali że na jazde próbną wzięliście auto i wtedy to się stało, a wtedy ciężko udowodnić że jest inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°) no chyba, że widać na nagraniu ze stanowiska że tych elementów nie było
  • Odpowiedz