Wpis z mikrobloga

Dzień rozpoczęty całkiem nieżle. Klient wrócił z awanturą, że mu niby ukradliśmy osłonę pod silnik i katalizator xD Nie chciał odpuścić, zadzwonił nawet na policję xD
Czekam aż przyjadą, trochę się chłop zdziwi jak zobaczy, że każde stanowisko jest ładnie monitorowane i widać jak auto wjeżdża i wyjeżdża. xD

#motoryzacja #samochody #janusze #polska #mechanikasamochodowa
  • 141
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: Pomieszczeń mi zabrakło, bo z jakiegoś powodu okazuje się, że jak zatrudniam pracowników to muszę mieć łazienkę... Musiałem przez to katalizatornię zlikwidować. :(
Mnie dziwi fakt wkładania tych osłon źle, ale z drugiej strony jak czasem bywam w warsztatach i widzę jak każdy #!$%@? z robotą na czas to wtedy przestaję się dziwić. :D

@atencjon: Osłona mogła odpaść, mogła pęknąć, mógł ktoś ukraść. Katalizator ktoś wyciął, a czy zrobił
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@Yinxol Jaki katalizator ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

@JakTamCoTam gdzieś na górze pisałem dlaczego mu tego nie pokazałem. Ja czasu tracić nie będę, zaprosiłem żeby przyjechał. Jak przyjedzie to policji chętnie pokażę cały okres przebywania auta na zakładzie, już mam nagranie przygotowane :D
  • Odpowiedz
@rybak_fischermann: Ja dzisiaj biuruję i w międzyczasie przy swoim robię, a że stoi od miesiąca to mi się nie spieszy xD W zasadzie to ja niewiele czasu spędzam na kręceniu kluczem, zazwyczaj 6-9 rano dopóki nikogo nie ma to sobie coś dłubię i wieczorami/w weekendy jak nie mam co robić w domu to przyjeżdżam sobie coś podłubać. Jak chłopaki są w pracy to staram się w robotę nie ingerować dla zachowania
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: Pisałem wyżej, osłona już poszła na ryneczku za 5 dyszek. Przyszedł jakiś chłopaczek i mówi, że jego ojcu ostatnio #!$%@? z takiego samochodu i w sumie nigdzie znaleźć nie mogą takiej, a że tato ma urodziny to chciałby mu zrobić prezent bo bardzo jest związany z tym samochodem i cieszy się, że u mnie się taka znalazła jedna.
  • Odpowiedz