Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 55
@Zelek: ogólnie mnie #!$%@?ło podejście tej postaci do swojej męskości. Kiedy mandragora z mocą Sabriny zaproponowała Theo, że może sprawić, aby cieleśnie był chłopcem, a nie tylko psychicznie - to nasz maluszek odmówił, bo to jego ciało i jego sprawa jak to ma wyglądać (¯\_(ツ)_/¯). Teraz jest gejem z ciałem kobiety, tutaj już ktoś pofrunął z fantasy za bardzo. Nie wiedziałem, że w LGBT są różne klasy postaci. No cóż człowiek
@Zelek: Ja zawsze w takich momentach łapię się za głowę, pauzuję i muszę chwilę ochłonąć z "żenady".
Ale w był taki szczególny przypadek, że wszystko wskazywało, że zmierza w jedną stronę, ale mówię sobie, może będzie inaczej, a gdy przypuszczenia się potwierdziły od razu wyłączyłem.
To było gdy aka Al Bundy upadł nisko i zagrał w produkcji Youtuba pt. Weird City.
Jak chcecie przeżyć "szok" to oglądajcie całość do końca odcinka.
Trewor - @Zelek: Ja zawsze w takich momentach łapię się za głowę, pauzuję i muszę chw...
@Zelek:
Dlatego tego gówna już nie oglądam. Pomysł wydawał się ciekawy, z początku serialu. Ale jak zaczęli mi wręcz władać do oczu tematykę LGBT, to główny wątek nie był wart moich nerwów.
W dupie mam takie seriale. Chce sobie spokojnie coś obejrzeć, prostego, neutralnego do wszystkiego co się dzieje na świecie.

@Zelek: Myślę że Twoje zdziwienie jest właśnie doskonałym dowodem na to, że taka postać w serialu jest potrzebna. Tak, tacy ludzie istnieją, nie jest ich dużo, ale też nie znów tak mało. W serialu występuje kilkadziesiąt postaci, z czego tylko jedna z nich nie jest heteronormatywna, więc na nadreprezentację nie masz co narzekać, wszystko się zgadza.