Wpis z mikrobloga

@Chicoxxx66:

True XD Jestem na grupie z IT, co tam się wyprawia to #!$%@? XD ogólnie częsty argument to "programiści są lepsi od lekarzy, kierowców, chirurgów itp."


to pokaz te wpisy, bo na razie siesjesz tylko zament, byc moze nawet z IT nie jestes xdd
  • Odpowiedz
  • 5
@cppguy Znam kilku programistów i każdy ma mniejsza bądź większą odklejkę. Jeśli chodzi o pracę, to sam pracuję jako SAP konsultant ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 45
lekarz specjalista za 15k to by z łóżka nie wstał


@AndyMendy: nie wiem skąd ten mit lekarza-bogacza. Rodzinny z dyplomem zarabia trochę więcej niż nauczycielka w szkole, lekarz specjalista w przychodni ma na rękę w granicach 7-8k. Wyższa półka to są zabiegowcy-chirurdzy, dyrektorzy klinik, czy kierownicy projektów w stylu "sztuczna tętnica aortalna ze skóry świni" i wtedy już faktycznie zarobki sięgają kilkunastu-kilkudziesięciu tyś. ale to praktycznie ułamek całej grupy.
  • Odpowiedz
@AndyMendy: to wytłumacz to mojej matce, która po studiach, pracując w kadrach (20+ lat expa), największa firma w mieście, zarabia 4x mniej niż ja pracując zdalnie, może 2h dziennie i mając #!$%@?
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66: no i moze jestem bezużyteczny, moja praca nie jest nikomu potrzebna, świat by nie zauważył jakbym zdechł z dnia na dzień, ale przynajmniej mogę #!$%@?ć hajs na głupoty.
  • Odpowiedz