Wpis z mikrobloga

@Chicoxxx66: ja jestem przebranżowionym inż. budownictwa właśnie w IT. Generalnie zauważyłem że ludzie którym udało się przebranżowić to z reguły normalne ziomki, nie mają #!$%@? ego, cieszą się że mają dobrze płatną pracę w dobrej branży. Natomiast ludzie którzy skończyli IT to tak pół na pół, albo takie normalne ziomki z którymi idzie pogadać albo właśnie tacy #!$%@? zbawcy narodu, uważający się za #!$%@?ą elitę. Niemniej nawet ta pierwsza grupa często
  • Odpowiedz
"programiści są lepsi od lekarzy, kierowców, chirurgów itp."


@Chicoxxx66: nie wiem jak ty mogłęś wsadzić do jednej grupy kogoś kto ma nieco więcej doświadczenia w umiejetności, którą posiada każdy normalny dorosły (kierowca) i kogoś kto uczył się kilkanaście lat a teraz dosłownie otwiera żywych ludzi nożem i przywraca im zdrowie, ratuje życie.
  • Odpowiedz
programiści są lepsi od lekarzy, kierowców, chirurgów itp.


@Chicoxxx66: A powiedz mi która inna branża pozwala #!$%@?ć miliardy na gówno-startupy które są nikomu nie potrzebne z nadzieją że chociaż jeden z nich pyknie? xDDDDD Jakby zlikwidować 90% software housów to świat by nawet tego nie odczuł xD
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66: są programiści i są programiści. Jak ktoś robi software do badania czarnych dziur albo urządzeń medycznych to faktycznie robi ważna dla świata robotę. Ale umówmy się, większość programuje przyciski do gówno aplikacji to #!$%@? zmieniają w świecie
  • Odpowiedz
lekarz specjalista za 15k to by z łóżka nie wstał nie wiem skąd ten mit o niesamowitych zarobkach w it

@AndyMendy Od bogów tego świata, czyli od samych programistów. Poczytaj czasem wykop, pełno programistów narzekających na 15k, albo dziwiacych się jak można żyć za średnia krajowa.

Pamiętaj, że to sami programiści robią wyrabiają sobie opinie.
  • Odpowiedz