Wpis z mikrobloga

@ElfSiekacz: Masz jakiś kompleks? W żadnym miejscu nie obraziłem Twojej dziedziny ani się nie wywyższyłem, a Ty przechodzisz od razu do argumentum ad personam do tego na tyle nieudolnie, że szkoda to komentować. Pomyśl trochę nad sobą cumplu.

Może Cię zaskoczę, ale webdev po prostu skupia się na czymś innym niż modelowanie przestrzeni czy projektowanie modeli fizycznych.
  • Odpowiedz
kiedy 1/3 rocznika zostaje uwalona na czymś tak prostym jak transformata Fouriera albo podstawy analizy matematycznej to znaczy, że zaszła wspaniała kumulacja wysoko ustawionego progu zdawalności bo w następnym semestrze pojemność sal jest ograniczona a uczelnia na pierwszy rok przyjęła każdego chętnego, prowadzącego który nie umie wyjaśnić o co w tym iksach dupiksach chodzi i jak to w realnym świecie wykorzystać no i studentów którzy ze wszystkich możliwości postanowili zostać inżynierami nie
  • Odpowiedz
@hu-nows: I na #!$%@? komu ta transformata Fouriera... Wiem co to jest, wiem po co, nie zdarzyło mi się ani razu tego liczyć... A polskie uczelnie cisną mocno żeby każdy umiał policzyć na kartce, chyba #!$%@? na wypadek 3 wojny światowej i upadku cywilizacji ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@DontDoThis: Analiza nie była aż taka straszna. Wprawdzie poprawiałem z niej wszystko, co tylko było, ale jakbym wziął się za to wcześniej, a nie dzień/dwa przez egzaminem/kolokwium, to z palcem w dupie bym pozaliczał.
Na szczęście po zdaniu analizy jest już ze wszystkim z górki i leci się semestr po semestrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@spidero: no popatrz, ja niby już po studiach a zarówno w fb jak i googlu korzystałem z analizy, algebry liniowej, matematyki dyskretnej, rachunku prawdopodobieństwa itp. Po prostu praca w it pracy w it nierówna i można programować całe życie i nigdy nie korzystać z matematyki a można też pracować przy rzeczach do których konieczna jest znajomość matematyki wyższej. Co kto lubi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz