Wpis z mikrobloga

@Lemiesz085: To jest topka swiata. Robi dobrze XD A te zasady, ktore sie mowi poczatkujacym (kolana w linii palcow, kolana maja sie nie zapadac), plecy proste przy ciagach, nie maja do konca racji bytu w przypadku tak doswiadczonych i uksztaltowanych zawodnikow. Ty powinienes siadac tak, zeby kolana szly w linii palcow ciagle i pilnowac kolan, on nie musi, bo wie jakie to ma zalety i wady i taka technika pozwala mu
@DywanTv: Ja wiem, że najlepszych wytyczne dla początkujących nie dotyczą, ale po prostu ta jego pozycja wydaje mi się taka słaba, że ciężko mi pojąć, jak to może być jego najmocniejsza wersja przysiadu.
A dodatkowo to, że jest w topce, nie znaczy, że stosuję najlepszą możliwą dla siebie technikę(no może krótkoterminowo tak, ale w dłuższej perspektywie czasu niekoniecznie).
A dodatkowo to, że jest w topce, nie znaczy, że stosuję najlepszą możliwą dla siebie technikę(no może krótkoterminowo tak, ale w dłuższej perspektywie czasu niekoniecznie).


@Lemiesz085: prawdopodobnie znaczy, bo przez lata spróbował wielu rzeczy. Nie trenuje rok, żeby to było, tak jak mówisz, krótkoterminowe rozwiązanie które chwilowo działa.