Wpis z mikrobloga

Co za pajacerka. Byłby to chyba jeden z najlepszych tego typu kanałów na Yt, gdyby nie fakt, że Stelmach i Rogowski pierdzielą trzy po trzy i są święcie przekonani, że jedna jest racja i to jest ich święta racja. Już nawet pomijam drwiące uśmieszki na hasło Joker czy Todd Phillips (podczas gdy jarają się gniotami pokroju nowych Godzilli). Ale w którymś z odcinków Stelmaszek zarzuca Nolanowi, że (poza Interstellarem) jego filmy są zimne i bez emocji… No, powiem wam, że faktycznie – Memento, Beznsenność, Prestiż, kuźwa nolanowskie Batmany to gnioty bez grama emocji, nie wiem co Krzychu sobie myślał. Inna sprawa – Rogowski, który chwali Kap. Marvel, ale zaznacza, że film byłby bardziej postępowy, gdyby reżyserowała tylko babka, a nie babka i facet. Ciul, że w duecie Boden i Fleck pracowało się najlepiej, liczy się symbol i tylko kobiety w obsadzie i wśród twórców. Nie mówię, że nie – obaj mają gadane i często dobrze się ich słucha, ale ostatnimi czasy nie da się tych rycerzy zdzierżyć. Dobrze, że jest jeszcze Pisula i Marta, która na przeglądzie premier rzuciła coś więcej, niż GODZILLA VS KONG ()

#oswiadczenie #napisykoncowe #ichabod #oskarrogowski #stelmach #youtube
Sepecha - Co za pajacerka. Byłby to chyba jeden z najlepszych tego typu kanałów na Yt...

źródło: comment_1580888608Y9oSmvdL5QB4PhCJgd9Ghq.jpg

Pobierz
  • 9
@adam1105: Też to zauważyłem. Oskar zawsze był liberalny, ja w tym nie widzę nic złego bo sam taki jestem do pewnego stopnia, ale w momencie kiedy zakumplował się z Grubym Piwożłopem Kraftowym, poziom sojarstwa "Komiksomaniaka" #!$%@?ł poza skalę bardziej niż kilogramy u Ichaboda. Wystarczyło trochę sojarsko-femininazistowskich treningów w Napisach Koncowych i zrobili z niego idealnego soiboya. Tak mu w głowie #!$%@?, że chłopakowi aż włosy przez to wypadły i musi czapkę