Wpis z mikrobloga

@karolzzr: nic nie wnoszący kontent to milion wpisów dziennie typu ooo tesla po 800 ale jebnie zara. Poza tym pouczyłbyś się, bo po tych kilku spółkach i benchmarkach już widzę, że koleżanka wchodzi w fajne pozycje, więc może popatrz na te spółki i wyciągnij wnioski. Na enterze i rainbow można było w zeszłym roku spokojnie zrobić 100%, albo i więcej. Niestety wchodzi z opóźnieniem... patrząc po strategii, to za dwa miechy
@ania-nowak1231:
Z jaka perspektywa kupuesz te spolki, bo tez sie zastanawialem nad Archiconem, ale jednak wolalbym poczekac na jakas korekte?
@Budo:
Jesli chodzi o Eurotel to jak oceniasz spolke i obecna cene, bo czailem sie na 25, ale pociag chyba odjezdza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Budo: sorry ale nie kieruje sie randomowymi wpisami od randomowych uzytkownikow w kwesti doboru spolek do portfela :P i nie mow mi o douczaniu sie, bo akurat unimot, r22 i arctic mam w portfelu i sam potrafiłem sobie wywnioskować że to prowzrostowe i dobre spółki, Tobie tez polecam wlasne analizy i podejmowanie świadomych decyzji.
Niestety wchodzi z opóźnieniem... patrząc po strategii, to za dwa miechy wejdzie w r22, albo eurotel, ale wtedy będzie już drogo


@Budo: Ta, drogo, tak samo trzymam PLW od 158 (+101%), ACP od 67 (+36%), DNP od 125 (+33%), ASE od 15.12 (+81%) itp... ( ͜͡ʖ ͡€), pewnie wtedy znajdziesz posty na bankierze że drogo i za późno

Poza tym pouczyłbyś się, bo po tych kilku spółkach