Wpis z mikrobloga

Na telefonie też ci działa adblock?


@Notes: Na telefonie mam ReVanced i działa. TV nie mam i nie potrzebuję.

Dobrze się czujesz jako p0laczek cwaniaczek złodziejaszek?


YouTube należy do Alphabet któremu płacę kilka stów rocznie w bezpośrednich płatnościach za inne usługi, a Alphabet na każdym kroku mnie śledzi i profiluje sprzedając moje dane. To wymiana dwustronna a nie jakieś moje pasożytowanie na dobroczynnym YT który nic ze mnie nie ma (
  • Odpowiedz
  • 15
@PfefferWerfer xD a to przepraszam pana przedsiębiorcę inwestora. Jako wybitny filantrop możesz ten zaoszczędzony kapitał przeznaczyć na wsparcie młodych twórców wpłacając im bezpośrednio darki ;)

A właśnie… wiele osób zapomina o tym, że między innymi dzięki tym opłatom te aplikacje są w@stanie dalej się rozwijać i wspierać twórców. Mylicie, ze monetyzacja finansuje się tylko z reklam? XD no to kiepski z ciebie akcjonariusz skoro nie wiesz jak to działa xD

O samej
  • Odpowiedz
Dobrze się czujesz jako p0laczek cwaniaczek złodziejaszek?


@Notes: oho, mamy tutaj przykładnego obywatela, który nigdy, powtarzam NIGDY nie korzystał z torrentów, emule'a, kazy, imesha, czy co tam było w "twoich czasach", nigdy nie używał pirackiej gry, nie oglądał filmów z bazaru, koszulki wyłącznie oryginały, bo przecież podrabianie to okradanie, a o żadnych MP3 nie może być mowy, bo za każdym razem wjeżdżał oryginalny CD xDDDDDDDDDDD

Ogarnij się, żałosny człowieku.
  • Odpowiedz
  • 3
@czemu_dlaczego no jeśli macie po 16 lat i słabo z kieszonkowym to moralnie można przymknąć oko na takie akcje. Też tak robiłem jak byłem młody ale w pewnym momencie zorientowalem się jaka jest różnica między dobrem a złem. A okradanie kogoś to ewidentnie zło.
Skoro spółdzielnie mieszkaniowe mają dużo mieszkań i wołają za dużo kasy za czynsz (coś jak abo) to przecież można im się #!$%@? na kwadrat i mieszkać na dziko!
  • Odpowiedz
tak?


Tak.

Na telefonie też ci działa adblock?


Tak.

Na tv również?


Tak.

Dobrze się czujesz jako p0laczek cwaniaczek złodziejaszek?


@Notes: nikt nikomu nic nie kradnie.

BTW, tobie nie wycina reklam w filmach umieszczonych na stronach, mi owszem.

P.S. Pokaż screen ze strony głównej Wykopu z twojego kompa.
  • Odpowiedz
Jako wybitny filantrop możesz ten zaoszczędzony kapitał przeznaczyć na wsparcie młodych twórców wpłacając im bezpośrednio darki


@Notes: gość który spędził w ciągu 3 lat 3 pełne miesiące na oglądaniu yt mówi innym jak wydawać pieniądze xD nie każdy ma potrzebę dotowania tego śmietnika i utwierdzania 'młodych twórców' w przekonaniu, że pieniądze biorą się z donejtów. Swoją drogą musisz być bardzo dumny z siebie i mieć ogromną potrzebę atencji, żeby się chwalić
  • Odpowiedz
  • 1
@Krupier ale co mam pokazać? Na apce wypokowej nie ma reklam… przynajmniej ja ani jednej nie widziałem. Oprócz znalezisk sponsorowanych ale tyle to przełknę.
Ja wiem że internet wygląda gownianinie z reklamami ale nie to był temat rozmowy.
Temat tyczy się YouTube i tego że konsumenci chcą dostawać treści za darmo od ludzi którzy często poświęcają całe swoje zycie na dostarczanie tego kontentu. A inni ludzie pracując i rozwijając firmę dali tym
  • Odpowiedz
Ja wiem że internet wygląda gownianinie z reklamami ale nie to był temat rozmowy.


@Notes: czyli blokowanie reklam w internecie ok, ale na YT nie ok?

Temat tyczy się YouTube i tego że konsumenci chcą dostawać treści za darmo od ludzi którzy często poświęcają całe swoje zycie na dostarczanie tego kontentu. A inni ludzie pracując i rozwijając firmę dali tym twórcom możliwość docierania do odbiorców na całym świecie.


Ale to ich
  • Odpowiedz
chętnie się dowiem jak ogarnąć te blokery na tv i na telefonie. Opisz w skrócie proszę


@Notes: Na telefonie masz kilka opcji, polecam Firefox+ublock. Czyli dokladnie to samo co na PC.
Na TV instalujesz aplikacje SmartTubeNext i z głowy. Działa nawet lepiej bo możesz ustawić żeby z automatu przewijala reklamy/info o sponsorze w tresci filmów. Minusem jest ze dziala tylko na androidzie, jak blokowac reklamy na TV Samsunga czy LG to
  • Odpowiedz
  • 1
@dbanel zdziwisz się ale tak ;) płacę nawet więcej bo tu gdzie mieszkam trzeba też płacić za pomieszczenia firmowe i samochody ;)

@Krupier ale fikołki pozbawione logiki i sensu!
Gdzie napisałem, że blokowanie reklam w internecie ok a na YouTube nie ok? Napislaem tylko, że internet wygląda źle ale uważam, że za treści w internecie też powinno się płacić. Czy właśnie w formie reklam czy poprzez paywalle itd… zapominasz chyba, że po
  • Odpowiedz
  • 7
@Tostownica a jak matka cię wytrenowała, że płacisz za chleb i maslo? Jak cię wytrenowali że płacisz za paliwo na stacji? Jak cię wytrenowali, że płacisz za lekarstwa?
Jak cię wytrenowali że placisz za bilety na koncert, do teatru lub do kina?

Co jak się z tym czujesz złodziejaszku?
  • Odpowiedz