Wpis z mikrobloga

tak Adblock też działa na telefonie i tv


@krajzega: Tylko na niektorych telewizorach mozna zablokowac youtube reklamy bez placenia za urzadzenie zewnetrzne. Premium kosztuje teraz 8zl/ miesiac po podwyzkach a kosztowalo 6zl. Nie wiem czy samo ogladanie offline nie jest tego warte, bo fajne jest do samolotu a nawet jak nie jest to czesto jedyna opcja na TV jaka zostaje (to samo jak sie wynajmuje gdzies).
ale fikołki pozbawione logiki i sensu!


Racja. Dobre określenie twoich komentarzy!

Gdzie napisałem, że blokowanie reklam w internecie ok a na YouTube nie ok? Napislaem tylko, że internet wygląda źle ale uważam, że za treści w internecie też powinno się płacić. Czy właśnie w formie reklam czy poprzez paywalle itd… zapominasz chyba, że po drugiej stronie sa ludzie którzy te treści tworzą. Chociażby dziennikarze albo pseudodziennikarzy na różnych portalach. To jest och
słuchanie w tle działa z adblockiem? bardzo ciekawe ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Tacho_: Słuchanie w tle jest mi potrzebne tylko na telefonie - kiedyś działało w Vanced, teraz działa w ReVanced. Na komputerze nigdy nie wyłączał się dźwięk po zmianie karty więc zwykły adblock działa idealnie.
iesz, że YouTube nie wymaga gapienia się w ekran? Wiesz, że YouTube może być odpalone w tle? Wiesz, że niektóre video lub playlisty można zapętlić i słuchać sobie muzyczki cały dzień


@Notes: wiem, masz to wyszczególnione osobno tłumoku xD

A może biedaki bez premium nie mają takiej funkcji?


Nikt to ma pieniądze nie musi się chwalić subskrypcją yt przed obcymi ludźmi, więc kto tu jest biedakiem to widać od razu xD
  • 2
Płacę swoimi danymi i możliwością śledzenia mnie, przynajmniej Alphabetowi. To uczciwa cena


@Krupier: nic niewarte dane, nic nieznaczacego wykopka xD faktycznie uczciwa cena

rachunki za wszystkie swoje subskrypcje portali newsowych. Onet premium, wp premium, Wyborcza, Rzepa


@Krupier: wystarczy mi wykop, czyam naglowki i jak widze plusy to plusuje a jak minusy to minusuje xD

Oni zawierali umowę z Alphabetem, nie ze mną. Nie łamię żadnego regulaminu, lol. Poza tym regulamin
@Krupier czytać nie potrafisz?
Ma być oryginalny system i oryginalna apka.

Według waszej logiki muszę wgrać homebrew na telewizor LG, zrobić jailbreake na iPhonie, ma Xboxie to się nie ogląda bo po co, na PS4 to nie potrzebnie aktualizowałeś system więc twoja wina że nie możesz zrobić jailbreaka xD

To już serio nie przeszkadza mi płatność w wysokości 1 piwa miesięcznie (Turcja/Ukraina/Indie/Argentyna) za premium na każdym urządzeniu wraz z YT music z
nic niewarte dane, nic nieznaczacego wykopka xD faktycznie uczciwa cena


@Notes: jak za ilość tego co oglądam to jak najbardziej.

wystarczy mi wykop, czyam naglowki i jak widze plusy to plusuje a jak minusy to minusuje xD


@Notes: no tak.

tak samo jak ty korzystajac z uslug googla ;) regulamin lamiesz i ten temat byl omawiany w innym watku ;) ale moze nie jestes swiadomy wiec wybaczam.


@Notes: nie
  • 2
masz to wyszczególnione osobno tłumoku xD


@bialawitz: wiesz, ze piszac "w tle" mozna miec na mysli wlaczone tv i gotowanie obiadu w kuchni? to jednak kwestia do przedyskutowania kto tu jest tłumokiem xD

Nikt to ma pieniądze nie musi się chwalić subskrypcją yt przed obcymi ludźmi, więc kto tu jest biedakiem to widać od razu xD ta subskrypcja to największe osiągnięcie w twoim życiu albo najdroższa rzecz jaką posiadłeś?


@bialawitz: