Wpis z mikrobloga

Jak slucham takich wywodow jak ten z typem kupujacym kaudi mjora to mam ochotę zapomniec o universum. Universum to fajna surealistyczna, a zarazem prawdziwa, odskocznia od bandytyzmu i zamordyzmu dnia codziennego. Ale taka patola jak ten tyn typ jest do utylizacji. Jedzie tam w trzy samochody z połową lokalnej dyskoteki. Wydaje tysiaka na samochód. Od razu planuje pozwy na Kśka. I po co to? Żeby chwile porobić sobie jaja i zrobić aferę. Nie ma roksy w Orzyszu albo monopolowego zeby jakos ciekawiej wydac ten hajs? Jeszcze gosc od razu planuje dymy, chce wbic Kononowi na posesje. Wie, ze bedzie z tego afera i bedzie kręcił filmy. I od razu mówi o pismach z powodstwa cywilnego. No #!$%@? co za menda publiczna. Chyba ta "pamiątka w spodniach" co o niej mówi to juz faktycznie tylko jest pamiatka i chlop nie ma jak sie dowartościować. Jeszcze #!$%@? cos, ze komentujacy universum sa nikim bo nie maja nic na kanałach. To jezeli dla niego wyznacznikiem wartosci jest to co ktos ma na kanale to #!$%@? kim on jest jak ma jakis jeden techno mix i dwie rozmowy z Kononem do którego dzwoni pewnie ze sto osób dziennie. Gosc nawet wedlug standardow ktore sam podaje jest #!$%@? jakich mało. Nero przy takim gosciu to profesor cząsteczek elementarnych. Do tego srawuś ktory sluchajac tego czuje cringe ale jest taka pipką że nawet nie reaguje i udaje ze wszystko jest spoko albo to po prostu część czegoś grubszego i sa ugadani. Po samej rozmowie widac, ze sa juz jakis czas w kontakcie. I okazuje sie, ze ten pajac to znana juz postac tylko jakimś cudem nie wpominaja, ze to akurat ten gosc. Tfu tfu rfu
#kononowicz
#suchodolski #patostreamy
  • 4
@BombaskaEskadraLotnicza: Ja bym na jego miejscu wydał ten hajs na logopedę. Dla mnie to wstyd mieć 20+ lat i nie zrobić nic z wadą wymowy. Nie chodzi mi żeby go pocisnac ale tak samo nie rozumiem dorosłych ludzi z krzywymi zębami i nie robiącym z tym nic albo #!$%@? wzrokiem i nie pójdą do okulisty.