Wpis z mikrobloga

@terr0r_dr0ne:

jakbym tak do starego powiedział to by mi taką lepę w dziąsło na ryj wysprzęglił, że już zawsze bym na pieszo chodził


No to fajnych starych tutaj ludzie mają xD Rozumiem, że zwracaliście się per „Panie Ojcze”? xD
  • Odpowiedz
@piaskun87: Jak kupił za swoje to co mu do tego. Chodź znajac zycie kupił za hajs rodziców xDD

A 5km z buta to nic xD 40min z hakiem. Rozumiem jakby mu ojciec powiedział, że przez np cały miesiac ma dymać po 5km dziennie, wtedy moglby sie lekko oburzyć xD
  • Odpowiedz
  • 2
@piaskun87 Ja tam ze szkoły chodziłem 6km do domu, to jest godzinka na piechotę, mieliśmy autobus szkolny ale czasami nie chciało się czekać. Bez problemu i człowiek zdrowszy.
  • Odpowiedz
po co przepłacać w ccc jak na ryneczku takie same bedo za 25


@anarchio692o: śmieszki śmieszkami, bo chodzę na rynki i ubrania, buty cieszą się tam największą popularnością. Tylko, że
- ceny nie są tańsze od sieciówek, powiedziałbym że nawet droższe. Zależy.
- nie ma ciuchów "markowych", co teoretycznie nie jest niczym złym, ale 3/4 ciuchów ma po prostu gówniany materiał, o kłamstwach na metce nie wspominając. W sieciówce masz przynajmniej
  • Odpowiedz
Ejej ale przecież 5 stówek to serio dużo. Czy tylko mi się wydaje że można kupić dobre i fajne buty za mniej?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@kezioezio: nie wiem ile masz lat, ile godzin pracujesz na jedną parę butów albo kto ci je kupuje, ale 500 złotych za parę butów to jest dużo i weź mi tu nie #!$%@?. Średnia pensja tylko trochę ma tu do rzeczy, bo kiedyś takie buty kupił tylko bogacz albo debil, a w dzisiejszych czasach nie trzeba być bogaczem
  • Odpowiedz
@kezioezio: To jest 1/4 1/5 wypłaty wiekszosci rodaków, nie siej propagandy na wykopie, 500zł na buty to sporo w Polsce. To, ze na wykopie ludzie beda pisac, ze 5k lekko, 15k ma prawie kazdy po 30stce, idziesz na zakupy to lekko 500zł w biedronce na 3 dni jedzenia, to nie zmieni to realiów niestety. Nie jestesmy UK, gdzie 100 funtów ludzie spokojnie co miesiąc moga wydac na buty, mamy zarobki 3x
  • Odpowiedz
kurrrła po co buty za 600 jak w ccc masz takie same za 50zł synek


@Uncy: > po co przepłacać w ccc jak na ryneczku takie same bedo za 25

@anarchio692o: ale krytyka. Gdyby do mnie gówniarz napisał, że mnie powaliło to dostałby liścia. Numer dwa, to 600zł jest połową prawa jazdy.
  • Odpowiedz