Wpis z mikrobloga

Siema Miruny,
Szybka wrzutka po lotniczym weekendzie - łącznie wpadło 6h na trasie po Śląsku przez EPKT i drugiej - bardzo widokowiej przez okolicę Babiej Góry i Tatr do Krosna, gdzie odpuściłem sobie lądowanie przez boczny wiatr 20kts.

Przy okazji - przesiadłem się na nową furę - AT-3 z Garminem GTN650. Polecam polatać tym samolotem, mimo że jest wyraźnie bardziej wymagający niż cessna.
W międzyczasie nadal walczę z kursem ATPL - pierwszą sesję w ULC planuję na kwiecień. A na wiosnę dodatkowo kurs szybowcowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wklejam weekendowe fotki - #katowice z góry i EPKT z podejścia

Zapraszam do obserowania/czarnolistowania tagu #odzeradoatpla
#lotnictwo
mattwoo - Siema Miruny,
Szybka wrzutka po lotniczym weekendzie - łącznie wpadło 6h n...

źródło: comment_1581266763L4P85GRGQpbrdlk4QuYmEp.jpg

Pobierz
  • 44
@mattwoo: zawsze sie zastanawialem czy ptactwo jest az tak niebezpieczne dla samlotów? Gdyby ci taki ptaszek wlecial w to smiglo to jak by to sie skonczylo? Albo np gdy ptaki wlecialy w oba silnika samolotu ktory wlasnie leci przez ocean?
@mattwoo: No, tylko narazie sobie ogarnąłem kredyt na własny kąt, więc zobaczę za jakiś czas jak stoję z wolnymi kwotami, zwłaszcza że prócz tego lubię motocykle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PoczciwyChlop: znajomy nowym samolotem (TT: 50H) przywalił w ptaka na 2-3 tysiącach stóp. Wgniotka wyszła po parunastu godzinach.
Sytuacji zagrażających jest pełno - na Gliwicach nie da się w zasadzie podejść bez ciągłego „#!$%@? #!$%@? ptaki” ( ͡° ʖ̯ ͡°)