Wpis z mikrobloga

Chodzicie do młodych lekarzy/stomatologów? Moja matka np. mówi, żeby nie zapisywać się nigdy do takich. Dzisiaj szukam stomatologa, bo mam jakieś delikatne krwawienia z dziąseł to matka mowi, że jak zapisze się do gówniarza (25-28) to mi nie da pieniędzy. Moim zdaniem jakby każdy tak podchodził, to świat stanąłby w miejscu i nikt nigdy nie zacząłby pracy. #przegryw #grazynacore #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #przemyslenia
  • 14
@wykopowajulka15: chodzilem swego czasu do goscia w moim wieku, teraz mam 29 czyli zaczalem kolo 26.
Porzadna wojskowa placowka, na NFZ + doplaty do znieczulen, bialych plomb no i czego tam trzeba. Od poczatku wzbudzil moje zaufanie, robil mi nawet kiedys ekstrakcje.
Chodzilbym do niego dalej, ale mam w luxmedzie full opcje. W luxmedzie chodze do takiej ukrainki ktora ma 5.0 na 500 opinii z znanylekarz.pl, ma kolo 50lat
@wykopowajulka15: Jeśli chodzi o specjalistów, to polecam młode osoby, starsze mają niestety nawyki i wiedzę z wielu lat wstecz, i nie bardzo chce im się doszkalać.
Szukałem dobrego dentysty dopóki nie trafiłem na takiego ~30 lat, nie dość ze super fachowo robi, to jeszcze mi powiedział, że wykłada dentystykę na Uniwersytecie :)