Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój kuzyn który był mi bliższy nawet od mojej młodszej siostry niedawno chciał okraść mnie z pieniędzy i rzeczy elektronicznych oraz paru pamiątek które były w mieszkaniu. Gdy go przyłapałem nawet nie żałował tylko wykrzyczał mi w twarz że mnie nienawidzi, że zawsze byłem lepszy od niego, że chciał się zemścić na mnie. Mi nigdy nie zależało na "bogactwie". Zawsze mówiłem mu wiele, pomagałem, spędzaliśmy razem dużo czasu, mamy tyle samo lat, mieszkaliśmy w tym samym bloku, jeździliśmy na wspólne wakacje... Nigdy nie przeszkadzała mi jego sytuacja materialna, nigdy nie byłem zazdrosny, naprawdę go lubiłem, był dla mnie bratem, nieraz mu pomogłem finansowo. To ja mówiłem go z pierwszą dziewczyną, to ze mną uciekał przed zbirami w Krakowie, to my przez całą podstawówkę broniliśmy się wzajemnie przed wrogami a w gimnazjum piliśmy to samo piwo. Mało to męskie ale boli mnie to mocno, bo nigdy nie chciałem zrobić mu krzywdy, a on o tym wiedział. #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rodzina #zalesie #gorzkiezale #problemy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 4
  • Odpowiedz