Wpis z mikrobloga

@Klepajro: Mam takie ataki pare razy w ciagu dnia.Zaczelo sie od 3 doby teraz mija 5 doba i uspokoilem się .Myślałem ze mam dd czy cos ale to lęki,paranoje.Nie polecam tego przeżywać jeszcze #!$%@? bylem i to bardzo to potegowalo.
  • Odpowiedz
@Krosser556677: jak mnie #!$%@?ą takie #!$%@? jak ty. Nie potrafisz się ograniczyć to nie zwalaj tego na używkę tylko na swoją silną wolę. A jak już się wkreciles i postanowiłeś rzucić to nie jęcz tylko przetrzymaj ten okres jak facet.
Paliłem przez 4,5 roku codziennie z niewielkimi przerwami max 2 tygodnie. Aktualnie leci 4 doba bez palenia, mam doła jak 150, nie chce mi się żyć i nie widzę sensu we
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: Ale mnie zwyzywales mordo xD
Wiem ze to #!$%@? minie ale jak sie ma taki atak to wtedy nie mysli sie trzezwo.Zobacz ja za to doła bez mj nie mam za to są ataki paniki.Widzisz? Każdy jest inny.2 tygodnie i będzie git.
  • Odpowiedz
@Krosser556677: więc nie narzekaj tylko to przetrwaj a przede wszystkim nie zwalaj tego na zioło. Główna przyczyną obecnej sytuacji jest brak ograniczenia jarania a nie samo jaranie.

Przepraszam za wyzwiska, jestem nerwowy bez palenia :( powodzenia i z fartem!
  • Odpowiedz