Wpis z mikrobloga

@mcsQ ja pracowałem długo dla takiej patologii. Ta firma, typowy Januszex właśnie dzięki temu się rozwinęła. Złote lata to były przed 2015 r. Później już równia pochyła. Ja nie ogarniałem dotacji, bo od tego byli dedykowani bajkopisarze.
@ddzwon: Żeby to była Innowacja przynajmniej lokalna. Czy masz kapitał wkład własny. Co chcesz robić bo np na export są fajne projekty. gdzie jest siedziba i jaki masz staż firmy. Czy chcesz, masz pomysł, wiesz co i jak, masz wszystko wyliczone, czy masz podejście że jak dostaniesz 200k z uni to zrobisz super apke i tyle :)
@KromkaMistrz: Bez apki ktora jest clue w tym przypadku to ciezko mowic ze cos mam. Mam cos w stylu analizy SWAT, rozeznanie jakie moduły byłyby potrzebne jak by chcieć to zrobić na wordpressie, dogadana mega niską stawkę w firmie pośredniczącej w płatnościach online. Potrzeba złożyć to z gotowych modułów wordpressowych i napisać apke na IOS i Andoida która będzie się łączyć do Api wordpressa.
@KromkaMistrz: mam apke, ktora niekoniecznie jest innowacyjna, ale mamy juz chociażby 60 tys. odsłon miesiąc, 10k unikalnych userow w skali miesiąca, gotowy produkt od A - Z, 1500 likeów na FB, tak właściwie to szukamy dotacji na marketing i rozwój, bo aplikacje planujemy monetyzować jak zasięgi gdzieś się potroją. Czy na takie coś można się ubiegać, czy to musi być coś od zera?