Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 759
#chwalesie #dumny #cebuladeals bo nie wydałem na naprawę ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mirunie,ale mnie tera mój syn lvl 11 zaimportował. Prawie sam (pomogłem wyjąć szkło i wkleić) wymienił wyświetlacz w swoim Samsungu a10.
Pijcie ze mną kompot ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Pobierz
źródło: comment_1581539157udubJwzuY6ve7mVH17MznY.jpg
  • 44
@hudi77: A teraz przejrzyj tagi związanej z naprawą telefonów gdzie pytają o wymianę wyświetlaczy i młody będzie od razu miał zlecenia :) Tylko konta niech nie zakłada bo wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hudi77: dzis z youtube mozesz sam auto naprawic. Takie fony robi sie w 3 minuty ale ze wzgledu na 11 lat chlopa to w sumie spoko wynik, gratki, otwierajta serwis i robcie hajs xd
Pewnie będziesz bardziej dumny jak za pare, parenascie dni telefon się wyłączy bo dotykanie płyty głównej gołymi łapami bez ochrony ESD uszkadza ją bezpowrotnie:) pracowałem 5 lat w autoryzowanym serwisie smartfonów jako serwisant, żeby nie było ze wymyślam:)


@Amerykanski-Naukowiec: ale ty jesteś xD

Nie mogłeś tego normalnie napisać? Tylko chwalisz się, że po 5 latach doświadczenia zawodowego jesteś mądrzejszy niż 11 latek amator? No kurde brawo xD

W dodatku przedstawiasz jakieś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Amerykanski-Naukowiec: no i powiedzmy sobie, przy obecnym rynku telefonów oraz tym, że użytkownik to dalej dziecko, jak wytrzyma 2 lata to już będzie dobrze, bo po takim czasie nastąpi wymiana. A i też nie ma co młodych traktować jak na Elektrodzie, ja pamiętam moje pierwsze luty i mnie skręca, a wtedy miałem z 21 lat, więc nie taki młodziak ( ) Taki wiek jest idealny na