Wpis z mikrobloga

No ja pier... xD

Jakiś chłopak (Ukrainiec chyba) na grupie wrzuca post, że organizuje meczyk w piłeczkę.
Zamieścił wszystkie potrzebne informacje, może bez szału gramatycznego, ale wystarczająco klarowanie żeby ktoś na poziomie dziecka, które dopiero nauczyło się czytać, zrozumiał to.
Wszystko spoko prawda?

Nie! Jakiś dzielny walczak, Polak patriota musiał się #!$%@?ć i pokazać jaki to On nie jest mONdry.
Mógł się nie odzywać, olać i nie przeszkadzać nikomu, ale nie, taki debil musi kogoś #!$%@?ć i zniechęcać do jakiejkolwiek dalszej inicjatywy.
Sam siedzi na dupie i czeka na gotowe, a jak ktoś przecinka nie użyje, to taka małpa musi rzucić kamieniem.
Szkoda strzępić ryja, musiałem to z siebie wyrzucić.
-na czerwono podkreślone wpisy #!$%@?.

##!$%@? #debil #agh #studia #studbaza #malpa #zoo #zalesie
GoldMember - No ja pier... xD 

Jakiś chłopak (Ukrainiec chyba) na grupie wrzuca po...

źródło: comment_1581778525DjcAOOhtHEviGCBFn5WHhi.jpg

Pobierz
  • 29
@JohnFairPlay: To nie jest zwrócenie uwagi, ani konstruktywna krytyka. To jest wyśmiewanie i zidiocenie. Zwrócenie uwagi to by było coś takiego --> "Hej, następnym razem użyj przecinków to twój post będzie bardziej klarowny i więcej ludzi może być zainteresowanych". To by była konstruktywna krytyka, a to co zrobił ten koleś, to zwykłe #!$%@? się i dokuczanie. W Polsce jest ZA DUŻO takich ludzi jak ten ze screena powyżej, a zdecydowanie za
@normiknawymarciu: Tak ;) To (pic.) połowa jego profilowego, reszta to oczy. Zdjęcia w tle to jakieś kibicowskie płonące flagi.
Oczywiście nie mam nic do patriotów - tych normalnych, niech każdy ma tam swoje priorytety, ale ten to taki "stereotypowy" się wydaje ;) Do normalnych Polaków nic nie mam, tak samo jak Ukraiców, Niemców itd...

@Pafeuuu: To z grupy boiska-agh

@ArchDelux: Odruch ;)

@Precypitat: Chodzi o to żeby się
GoldMember - @normiknawymarciu: Tak ;) To (pic.) połowa jego profilowego, reszta to o...

źródło: comment_1581794378aTOwJcD3UkTIILzsfHAxc2.jpg

Pobierz
@GoldMember: jeżeli piszesz tak w formalnych e-mailach, to piszesz z błędami.

Zaimki, za pomocą których piszemy o osobach trzecich, zapisujemy zasadniczo małą literą, np. „Skąd taki pomysł przyszedł mu do głowy?”. Są jednak sytuacje nadzwyczajne, w których chcemy o kimś wyrazić się ze szczególnym szacunkiem. Wówczas stosujemy literę wielką. Do takich sytuacji należą okoliczności związane ze śmiercią. W nekrologach informujących o czyjejś śmierci, w nekrologach kondolencyjnych, rocznicowych czy w listach kondolencyjnych
@ArchDelux: W sumie to piszę głównie po angielsku. Nie jestem pewien ale w ang. His/Her/He itp się z pisze się z dużej, nie jestem pewien ale tego się trzymam bo tak wygląda grzeczniej. Na dobrą sprawę niespecjalnie ktokolwiek zwraca na to uwagę. Ale dzięki, w tym wypadku lepiej wiedzieć, niż nie wiedzieć :).