Wpis z mikrobloga

@Kondzio11121555 Jak w 2015 szkoda mi było, że Lewica nie zjednoczyła się z Razem, bo zabraliby PiSowi większość, tak teraz Razemki to faktor, w mojej ocenie, ośmieszający te całe ugrupowanie. Kuceria po lewej stronie, ich społecznościówki to nabijanie się z tych wszechobecnych, złych "neoliberałów" za pomocą takich górnolotnych argumentów jak "ok, boomer". ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
ich gadanie o wzorowaniu się na modelu sakndynawakim można wsadzić między bajki


@Kondzio11121555: Dokładnie, model skandynawski zakłada stosunkowo wysokie podatki, ale i stworzenie najlepszych na świecie warunków do prowadzenia biznesu i akumulacji kapitału. Razemki uważają przedsiębiorców i kapitalistów za wcielenie szatana, którzy zjadają dzieci.
  • Odpowiedz
Niech mi jeszcze ktoś napisze, że Razem to zwykła nieskrajna lewica w stylu zachodnioeuropejskim....


@chanelzeg: Razem w Europie nie należy do paneuropejskich socjaldemokratów jak SLD czy SPD, ale do DieM25. Co to jest Diem25? A no turbolewicowy wynalazek Janisa Warufakisa, człowieka, którego wywalenie z greckiego rządu było warunkiem koniecznym dalszej dyskusji o greckim zadłużeniu, bo przyjeżdżał do Brukseli i robił chlew wcześniej w Europie niespotykany.
  • Odpowiedz