Wpis z mikrobloga

Każdy fiat jest taki sam. Nie prowadzi się, nie przyspiesza, głośno, trzeszczące i pękające plastiki, biedne wyposażenie. Jedyny plus jest taki ze części można kupić w sklepie wszystko po 5 złotych.
  • Odpowiedz
@RusekakaTuras wyjaśnij mi jak fiat się nie prowadzi skoro to praktycznie giulietta w innej budzie?

Inb4 prowadzilem sporo czasu giuliette.
@kipowrot z plasteliny to są użytkownicy tych aut. Mi po 60kkm jedyna usterka wyszła to padł klakson (typowy fiat) i naprawione na gwarancji.

Sam jestem na grupie tipo i wiem że grzebanie po takich grupach to trafianie wyłącznie na usterki bo malo kto pisze w mojej sytuacji.
  • Odpowiedz
Wygląda lepiej, niż jeździ. Serwis fatalny (może zdażają się lepsze i gorsze), cały czas coś gdzieś słychać w środku - dźwięki nie do wyeliminowania. Silnik słaby, a pali ok. 9 l/100 km. Skrzynia konstrukcyjnie spieprzona - zgrzyta wsteczny, chyba że wrzucisz go minutę po zatrzymaniu się kół, czasem zgrzytnie też dwójka, a na 6 biegu słychać wycie jak w polonezie. Fotele niewygodne, siedzi się jak na taborecie. Klimatyzacja wydaje dziwne dźwięki (wyje,
  • Odpowiedz
@MolibdenowyTadeusz to nie idiotyzmy. Żadnym innym współczesnym samochodem nie jedzie sie tak fatalnie jak fiatem. Zero jakiejkolwiek precyzji układu kierowniczego. Zawieszenie to tez jest jakiś żart. Samochodem buja na wszystkie strony. Łącząc to wszystko w całość, auto prowadzi sie bardzo niepewnie i można zapomnieć o jakimkolwiek żwawym pokonywaniu zakrętów. Zdaje sobie sprawę, ze to nie jest żadne sportowe auto przystosowane na tor, ale bez przesady...
  • Odpowiedz
@kipowrot: ciekawi mnie czy dotyczy to podstawowej bieda wersji czy wyższych też. Słyszałem że plastiki fatalne, ale większość mówi o najtańszej wersji. Ma ktoś porównanie z lepszymi odmianami?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@acidd: niecałe 3 lata, ponad 50k km przejechane, 1,6 benzyna w automacie. Oprócz serwisów i założenia gazu nic nie robione. Wsiadam i jadę. Skrzypiących plastików jeszcze nie mam.
  • Odpowiedz