Wpis z mikrobloga

Co może być spowodowane tym że 20mg 4 Ho mipta zrobiło mnie dość słabo? Coś tam się działo ale na pewno nie to co powinno się dziać. Dodam że tolerke mam słaba bo miesiąc przerwy, do tego nie biorę żadnych ssri, a piksa leżała od końca listopada w ciemnym miejscu
#narkotykizawszespoko #psychodeliki
  • 18
  • Odpowiedz
@ganja_farmer: jeżeli to zielone tabsy to jadłem 20 mg jeszcze od pasjonata. 20 mg nie jest jakąś szatańską dawką, gdyby 2x tyle cię średnio zrobiło to sprawa byłaby jasna a tak to kto wie. mimo to peak powinien być w miarę intensywny no i obecność substancji z pewnością wyczuwalna
  • Odpowiedz
@ganja_farmer: a, no to #!$%@? wie. o grzyby spytałem bo jak pamiętam miprocyna miała podobny mechanizm działania do grzybów (metabolizm bodajże psylocybiny w psylocynę) a więc teoretycznie jedząc grzyby jednocześnie mogłaby rosnąć tolerancja na mipta. no nic, nie dowiemy się raczej co było tutaj przyczyną
  • Odpowiedz
@ganja_farmer: 20mg to tak na prawdę nie za wiele. Przy tryptaminach zabawa zaczyna się od 25+, a przy takich ilościach te 5mg robi różnicę.
@Pndpkf: ogólnie substancje wpływające na serotoninę niosą za sobą tolerancję krzyżową.
  • Odpowiedz