Wpis z mikrobloga

Bronisław Komorowski mówi studentowi że jak jego siostra nie ma pieniędzy to niech zmieni pracę i weźmie kredyt.
Wykopki: REEEEEEE CO ZA ŚMIEĆ JAK ON ŚMIE ŚMIEĆ TAK POWIEDZIEĆ BURAK

Pomysłowy Dobromir mówi że jak ktoś nie ma autobusu do miasta powiatowego to niech sobie kupi samochód.
Wykopki: Dobrze powiedział, ma rację, lewaki tylko by liczyły na państwo.

Na was to jest serio szkoda strzępić ryja XD Mam w takim razie jeszcze kilka porad, może któraś się wam przyda:

- Bezdomni jak nie mają domu to niech sobie kupią chociaż kampera.
- Jak masz raka to idź i sobie kup leki.
- Jak masz depresję to idź do ludzi i pobiegać albo zajmij się czymś to ci przejdzie.
- Jak jesteś przegrywem kucem to po prostu znajdź sobie dziewczynę.

W sumie to jest nawet urocze żyć w takiej kucowskiej bańce i wierzyć że świat jest prosty jak z opisu parówkowego krula. To znaczy jak się ma te 16 lat. Bo jak masz 43 lata i nadal rozumujesz na tym poziomie to jednak ociera się o lekkie upośledzenie.

#bekazprawakow #bekazkuca #bekazkonfederacji #konfederacja #neuropa #4konserwy #polityka
Kozajsza - Bronisław Komorowski mówi studentowi że jak jego siostra nie ma pieniędzy ...

źródło: comment_1582018683CELJCB7tqMM6pby6uIJZUd.jpg

Pobierz
  • 83
Szanowny @Kozajsza: jak będzie autobus to każdy bedzie płacił na to w podatkach i do tego jeszcze za bilet. Auto sie bardziej opłaca a asterkę bożą możesz mieć już za 2500, wymieniasz olej i rozrząd i jest dobrze.

Co innego jak państwo cię tłamsi żebyś żył od 1 do 1 każdego miesiąca a co innego jak rząd chce cię tłamsić bardziej wciskając ci kiepską komunikacje.
To znaczy jak się ma te 16 lat. Bo jak masz 43 lata i nadal rozumujesz na tym poziomie to jednak ociera się o lekkie upośledzenie.


@Kozajsza: Yep. Dzięki za tą informację. Teraz już jestem absolutnie pewien że ten cały Sośnierz to bałwan. Do tej pory tylko mi się wydawało.

Niechby ktoś go jeszcze ktoś go zapytał co mają zrobić ludzie którzy z powodów zdrowotncyh nie mogą prowadzić samochodów - jestem
Szanowny @Kozajsza: jak będzie autobus to każdy bedzie płacił na to w podatkach i do tego jeszcze za bilet. Auto sie bardziej opłaca a asterkę bożą możesz mieć już za 2500, wymieniasz olej i rozrząd i jest dobrze.


@pyroxar: Komunikacja publiczna jest koneicznością w cywilizowanym kraju. Nie może i nie powinna być dochodowa. Powinna być opłacana z podatków. Właśnie po to, żeby szroty nie jeździły po drogach.
Szanowny @motaboy: nie, komunikacja powinna być prywatna. Wtedy będzie i ogólnodostępna i dochodowa. Wszystko za co się weźmie państwo zamienia się w niwecz. Jeszcze tego nie zauważyłeś? Nie? To płać dalej. ZUS, PIT, VAT, Paliwo, AKCYZa, Cukier i za komunikację. Każdy, kto ma trochę oleju wychodzi z tego guana.
Szanowny @motaboy: jak to jest, że za publiczną komunikację płacisz w podatkach a jak z niej korzystałem jeszcze kilka lat temu to płaciłem bilety, około 300 zł miesięcznie? Coś tu jest nie tak, chyba?
@motaboy: Kuce mają to do siebie, że przede wszystkim uwielbiają prywatyzować sukcesy i pozytywne aspekty rzeczywistości a upubliczniać porażki, straty i negatywne aspekty rzeczywistości. Drogi wyglądają jak "pożal się boże" - to nie był prawdziwy wolny rynek i kapitalizm. Wbrew pozorom są bardzo blisko zatwiardziałych komunistów. Tak to wygląda u wszystkich liberałów, libertynów i wszelakich konfederackich kuców.
Szanowny @motaboy: dwa razy mam płacić? Może jeszcze przy wysiadaniu? To zupełnie jak u mnie w miejscowości, jest prywaciarz, potem nowy burmistrz (czy kto tam to jest) obiecał ludziom publiczną komunikację, na którą składa się cała gmina, a jeszcze ci którzy wsiadają do autobusu muszą płacić. Do tego państwa firma ma niższe ceny bo ma dopłaty a prywaciarz jest z kredytem.
@pyroxar: Działa "źle" bo ty tak twierdzisz? Transport publiczny opłacany z podatków jest takim samym dobrem publicznym jak ochrona zdrowia. Ma być opłacany z podatków po to, żeby dojeżdżał do każdej dziury. Tak, żeby można było żyć w cywilizowanych warunkach, a nie na 15m2 w bloku.

W kucowatych umysłach się to nie mieści, dlatego nie pyta się ich o zdanie i każe po prostu płacić podatki. Wentylem bezpieczeństwa pozostaje dla nich
Szanowny @motaboy: państwo tonące w długach. ZUS się zawali, państwowy transport się zawali, benzyna będzie 10 z litr bo podatki, ale ty dalej będziesz żył tymi swoimi marzeniami. No dobrze, żyj sobie, tylko nie każ okradać innych w twoim imieniu.
Szanowny @motaboy: działa źle bo tego doświadczyłem wyobraź sobie. Tak jak każda państwowa spółka. Poczytaj sobie ekonomie, zastąp urojenia rzetelną wiedzą.

Widzisz ile państwo ci daje, ale nie widzisz z ilu możliwości cię okrada.
państwo tonące w długach


Wszystkie współczesne państwa "toną w długach" - cały rozwój współczesnego świata opeira się o niespłacalny dług. Tak po prostu jest. Te "długi" nigdy nie zostaną spłacone. Trzeba być niespełna rozumu żeby w takiej sytuacji walczyć z wiatrakami. Mniejsza z tym - nie mam ochoty na rozmowę o długu akurat. To znacznie dłuższy temat i nie jest zero-jedynkowy jak by ci się wydawało. Nie żyjemy w próżni.

ZUS się
Szanowny @motaboy: w XXI każdy żyje na dług, powiem tak w banku i przygotuje ich na myśl, że nigdy tego nie spłacę.

Chyba nie wiesz jak działa ekonomia? Jednak polecam książki, naprawdę.

ZUS już się wali, polecam zobaczyć fascynującą lekturę demografii z GUS, powiedz mi komu tym razem ukradniesz pieniądze jak nie będzie kogo już okraść? Żyjesz w rzeczywistości czy dalej w strefie socjalnych marzeń?

Już jest 5, z czego ponad
Szanowny @motaboy: nie, komunikacja powinna być prywatna. Wtedy będzie i ogólnodostępna i dochodowa


@pyroxar: w moim rodzinnym mieście przez 15 lat była tylko komunikacja prywatna i jeśli chodzi o jakość usług to był dramat - rozpadające się busy, brak rozkładów jazdy, brak paragonów, agresywna jazda i ogólnie brak jakichkolwiek standardów - byle tylko zarobić jak najwięcej jak najniższym kosztem. Pare lat temu Urząd Miasta wprowadził pierwsze połączenia komunikacji miejskiej i