Wpis z mikrobloga

@Kunup: IEC to internetional expirience canada, jest to wiza typu working holiday, jest to wiza dla młodych ludzi do 35 roku życia. Masz możliwość zamieszkania w Kanadzie i znalezienie sobie pracy. Ja aplikowałem jako working holiday bo jeszcze jestem studentem, są jeszcze inne typy typu young proffesionals, jestem na etapie kończenia szkoły także dla mnie to dobry start, za rok jak się uda z tym wszystkim to będę próbował to wszystko
@Kunup: Tak jest, to taka wiza z możliwością pracy na rok czasu. To takie coś gdzie możesz poleciec popracować sobie porobić kontakty i jak będziesz dobry w swoim fachu to pewnie będą chcieli nawiązać współpracę. Potrzebują dużo specjalistów i nie tylko. Mi się tam Kanada podoba i mam nadzieje ze to wszystko wypali :)
@dziend0bry: A powiedz mi jeszcze jedno mam pytanie, bo w tym family information pytają o to czy przyjeżdża się z partnerka, No tak a co jak ona nie składała tych papierów o IEC? I te resume to jak robiłeś korzystałeś z jakiś przykładowych czy tak po swojemu ? :)
@dziend0bry: I tak muszę narazie skończyć szkole na tyle ile mogę, a planuje gdzieś gdzie jest woda i jakieś statki, będę szukał jakiejś pracy związanej z mechaniką ale tez nie wiem jak z tym noc’em jeszcze hehe