Wpis z mikrobloga

Od tygodnia choruje mi #kot , brak apetytu i ewidentnie spadek formy . Jeździmy z nią od drugiego dnia objawów do weterynarza. Badania w normie, jednak wczoraj wykrył wodę w brzuchu, dostała leki na odwodnienie ale nic nie pomogły i jutro zabieg. Zostaliśmy poinformowani że może się nie wzbudzić () 11 lat razem. Trzymajcie kciuki #koty #pokazkota
jaceks653 - Od tygodnia choruje mi #kot , brak apetytu i ewidentnie spadek formy . Je...

źródło: comment_1582051361R3LxLLC0W0KSC0iXHoC3wz.jpg

Pobierz
  • 71
@jaceks653: Skąd jesteś? Mam kota który mial mnóstwo problemów i jak trafilem do polecanej na forach kliniki to dopiero jej pomogli. Serio Ci polecam poszukanie na forach najlepszego weta w Twoim mieście i spróbowanie konsultacji (np. forum miau)
Jak masz wątpliwości co do wyników, albo kota widziało kilku weterynarzy i dalej nie wiadomo to warto opisać objawy i powrzucać wyniki badań na dobre kocie grupy na facebooku. Często adminami są weterynarze, którzy pomagają, poza tym siedzi tam masa osób i może ktoś rozpozna podobny przypadek. Trzymam kciuki :)
@jaceks653: Mireczku oby to nie były problemy z wątroba, mojej kitku tez znaleźli wodę w brzuchu i trafiła na stół gdzie się okazało ze to krew a nie woda. Niestety już nie wróciła z nami z kliniki, wszystko wraz z objawami wydarzylo sie na przestrzeni doby. Daj znać czy wszystko ok, trzymam kciuki