Wpis z mikrobloga

Mógłby się OLX ogarnąć z tą swoją aplikacją. Kliknąłem w tę ofertę, żeby ją obśmiać na mirko, bo ewidentnie jakaś roksa znalazła sobie nowy kanał reklamy no i teraz jak odpalam aplikację, to mam "główną" zasyfioną ofertami podobnego typu, plus jakieś dupy w wyuzdanych pozach oferujące jakieś swoje skąpe ciuchy - pewnie też o co innego chodzi. Enyłej, byłbym wielce rad, gdyby dało się tego pozbyć, ale aplikacja nie ma opcji czyszczenia ciastków... ma sa #!$%@? kra. Klikam w inne oferty, ale dupy cały czas się wyświetlają w zmasowanej ilości XXXXD

#oswiadczenie #boldupy #olx #januszeolx #aplikacje #android #programowanie
pogop - Mógłby się OLX ogarnąć z tą swoją aplikacją. Kliknąłem w tę ofertę, żeby ją o...

źródło: comment_1582190112C6qucaWnB9yk3php8AI3cw.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
mam to samo, same dupy

apki w miejscach publicznych nie odpalam, bo wyglada jakbym na roxe wchodzil


@pendzoncy_jez: w punkt :)
U mnie już małżonka nawet się wypowiedziała w temacie, cytuję: "no ja nie wiem, czego ty szukasz na tym OLX, że takie ogłoszenia ci teraz podsuwa", koniec cytatu. I weź się teraz tłumacz kobiecie, że nie, że to tylko sama apka tak ma i że to nie ty, przecież to
JarekP - > mam to samo, same dupy
apki w miejscach publicznych nie odpalam, bo wyglad...

źródło: comment_15821935969g7RJMVoIWpi6TXTa4ZnfE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: pokazuję to, co się u mnie kryje w miejscu, do którego ścieżkę podałeś. Wchodziłem również w Ustawienia/Ogólne/Aplikacje/Informacje o aplikacji/OLX, tamże zawsze było "skasuj dane aplikacji" i też tej pozycji już nie ma, jest tylko odinstaluj lub zablokuj.
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: znalazłem, ale niech ich cholera, bardziej tego zakopać nie mogli, nawet gdyby się starali:

Ustawienia/Ogólne/Przechowywanie/Pamięć wewnętrzna/Inne aplikacje/OLX

żeby było jeszcze ciekawiej, aplikacje są posortowanie nie alfabetycznie, a według zajętości pamięci, więc trzeba szukać na czuja :)
  • Odpowiedz
@Jarek_P: jaki to tel?
Ja sprawdzałem na oneplus 6, motoroli jakiejś tam i lg g4
androidy 10, 9, 6 i w dwóch pierwszych da się wejść dwoma kliknięciami z poziomu pulpitu.
W G4 z andkiem 6 nie ma opcji wejsc w info o aplikacji z pulpitu i trzeba z ustawień ale to i tak:
ustawienia -> aplikacje -> aplikacja x -> przechowywanie więc 4 klikniecia. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz