Wpis z mikrobloga

Wewnętrznie czuje potrzebe bycie pasywnym teczowypasek ale gardze tym jak divami a moja godnosc to ostatnia rzecz ktorą mam i nigdy z niej nie zrezygnuje a szkoda mam wybory lepsze niz samotnosc,jak ja mam zyc , a na normalny rozowypasek nie ma co liczyc,#!$%@?,jednego dnia chce sie dymać na CHADowym #!$%@? drugiego dnia chce wydymać 3 dziewice na raz,wachania
#przegryw
  • 11
  • Odpowiedz
@Yakuzak: powiem ci tak,to co robisz to cię określa ,jak jesteś w wieku od 3-18 i jesteś tęczowy,to tak prawdopodobnie ci zostanie,jak skierujesz swoje preferencje w kierunku różowy pasek to tak ci zostanie bo może "zasmakujesz" w tym i ci się spodoba, o tęczowych się nie wypowiem bo nie wiem
  • Odpowiedz
@Yakuzak: jak się wewnętrznie czujesz jak tęczowy pasek to nie walcz z tym, bo będziesz miał tylko problem z określeniem siebie, co prowadzi do wielu zaburzeń czy chorób psychicznych. Kwestia pewności siebie i nie lękania się oceny społecznej. Spróbuj z mężczyzną, spróbuj z kobietą, wtedy będziesz wiedział co Ci się podoba, może akurat oba. #!$%@? ludzi
  • Odpowiedz