Wpis z mikrobloga

Północ, dworzec autobusowy, Wrocław.
Czekałam przed dworcem na ubera, poza mną tylko 3 bezdomnych kłócących się o coś. Czekałam na ubera który zabierze mnie w wyznaczone miejsce. I co?
Jakiś buc przechodził tak, że klepnal mnie w tyłek mówiąc "fajny tyłek" i idąc szybkim krokiem dalej. Nie to że miałam kurtkę zimową i byłam opatulona warstwami ciepełka. Ale co taka osoba ma w głowie? " O he he laska, klepne w dupę bo.." bo co? Bo nikomu nie wadząc czekam sobie grzecznie na przejazd? Ta osoba nie wie jakiego strachu mi napędziła. Kieszenie sprawdzone jako 1, wszystko jest, więc to po prostu było zwykle klepniecie laski, o północy, przy dworcu z bezdomnymi.. ciekawe czy taka osoba zdała sobie sprawę jaki przeżyłam szok, serce biło mi tak szybko i byłam w takim szoku że pobudziłam połowę znajomych, żeby "nie być sama". #!$%@? niektórzy to mają tak zryty mózg i nawet proszę się z tym nie kłócić..
#wroclaw
  • 249
mam długie włosy (takie sporo za ramiona) i kiedyś też stałem na przystanku i szło jakichś trzech typów i jeden z nich no klepnąć mnie nie klepnął ale też rzucił do mnie coś w stylu "fajny tyłek" no to się odwróciłem i mu podziękowałem to koleś spalił buraka a koledzy zaczęli się z niego nabijać, że pedał ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@yupitr: Ja na studiach miałem na
@yupitr Pamiętam, jak szedłem z koleżanką wzdłuż Wisłostrady, na której zrobił się korek. W korku stał zdezelowany bus z budowlańcami w środku, którzy zaczęli do nas krzyczeć, że fajne z nas dupy, żeby się z nimi zabrać i rzucali jakimiś słabymi podrywami.

Jak podjechali do nas bliżej, to tylko usłyszeliśmy: "Ty, #!$%@?, to chłopak jest!"

Już się nie odezwali i odjechali, kiedy tylko zrobiła się luka między samochodami xD

@Nooiiizy Współczuję sytuacji,
@Nooiiizy: niestety znam takie sytuacje, raz mi się zdarzyło w tłumie na jakimś festynie czy coś takiego, miałam jakieś 12/13 lat, w szkole też pare razy bo był jeden patus który każda dziewczyne za dupe łapał i jeszcze kojarze jak byłam od razu po maturze i poszłam do (niby kulturalnego) klubu jako kelnerka (szlam z taca brudnych szklanek i ktos mnie zlapal za dupe, nawet nie wiem kto) :/