Wpis z mikrobloga

@milalulu: Namalowałam portrecik na skórze!
Pomysł chodził za mną od dawna ale chciałam żeby było to wykonane profesjonalnie, trwale ,z użyciem wszelkich niezbędnych specyfików. Temat custom'u odzieży zbadałam na tyle, że powstał taki to miękki, kryjący i trwały malunek.
Na warsztat wzięłam swój portret (gdybym popsuła, żeby nikt nie miał pretensji :P) ale myślę, że wyszło superancko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Więcej na: mila.madeart
Tag do obserwowania: #milamadeart

#chwalesie #malujzwykopem #rysujzwykopem #custom #moda #recznerobotki #rozowepaski #atencyjnyrozowypasek #pokazmorde #obrazy #malowanie #malarstwo
milalulu - @milalulu: Namalowałam portrecik na skórze!
Pomysł chodził za mną od dawn...

źródło: comment_1582306909MXd82k127UWmVEJdkT2mVF.jpg

Pobierz
  • 16
@milalulu: spoko pomysł I zapał... Ale szkoda, że siebie.


@Nadzianynadzieja: Zamierzenie było takie, żeby pokazać oddanie podobieństwa, stworzyć reklamową kurtkę i pokazać możliwość namalowania portretu dla ew. przyszłego szczęśliwego klienta;) Będę robić kolejne w zupełnie innej tematyce.
@milalulu: ta z prawej jak anelina jolie po operacjach xD

poza znieksztalconymi ustami i okiem naprawde ok


@stefan_banach: eee tam :P skórka luźna, zagina się i dobrze to sfotografować jest trudnym zadaniem. Na innym zdjęciu portret wyszedł jak cyklop XD ale jest lepiej niż się wydaję
@milalulu: Komercyjnie nie malujesz na kurtkach? Miałbym ramonę do przerobienia.


@Achajos: Maluję:) właśnie jestem w trakcie rozkręcania tego tematu na większą skalę. Jeśli marzy Ci się jakiś spersonalizowany malunek na własnej kurtce, nie ma problemu. Wszystko do dogadania. A do tego typu pracy używam specjalnych przeznaczonych temu preparatów.