Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam
Mam już 25 lat i chciałbym w końcu zaryzykować i pójść na studia informatyczne. Zdałem sobie sprawę że samemu brak mi narzędzi a zwłaszcza motywacji by coś więcej ruszyć w tym kierunku. I nie piszcie mi argumentów o tym że skoro nie mam do tego serca to nic z tego, jeżdżenie wózkiem widłowym też nie jest moją pasją a i tak to robię.
Pytanie tylko czy w #warszawa sa jakieś fajne zaoczne studia inżynierskie, chciałbym się skupić na programowaniu aby po roku zmienic branże na IT. Ciekaw jestem waszych opinii i jak wy zaczynaliscie?
#programowanie #it

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 30
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol większość egzaminów zaliczyłem z marszu, do kilku o których wcześniej czytałem na fb, musiałem raz przeczytać materiał. Jeśli chodzi o projekty to ze 3 pochłonęły mi kilka-kilkanaście godzin, reszta raczej prosta.
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol ziomek, Google it :) standardowe studenckie, zależnie od przedmiotu, jakieś specyfikacje aplikacji, use casy, diagramy i dokumentacja w uml, implementacja baza danych wg wytycznych + jakieś skrypty, projekt z metod optymalizacji z wykorzystaniem jakichś bibliotek, jakieś projekty z fizyki np. wyliczenie parametrów światłowodu
  • Odpowiedz