Wpis z mikrobloga

@fadeimageone bez sensu.
1 Za bramą byli właśnie Ci z tabliczek. Wiec nie była to strefa od nich wolna. Wręcz przeciwnie.
2 lgbt nie istniało jak grupa społeczną
3 naziści wcale nie stawiali na ogólnoświatową czystość rasową. (Azja, Rumunia, Turcja czy dziesiątki miejsc w Afryce po stronie osi)
4 wyznanie inne niż żydowskie wcale nie gwarantowało biletu do obozu.

Tak więc trąca niewiedzą i ignorancją
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@cool_story: szkoda, że regresywna lewica widzi drzazgę w cudzym, a belki we własnym oku już nie.
Na zachodzie dużo bardziej zaawansowane zagrożenie totalitaryzmem jest ze strony tzw. woke people (SJW / cancel culture) podczas gdy mainstreamowa lewica nie odcina się od nich tylko lata jak im zagrają.
U nas dopiero jeszcze do tego daleko ale trend postępuje. W końcu jesteśmy w tej strefie wpływów kulturowych.
@fadeimageone bez sensu.

1 Za bramą byli właśnie Ci z tabliczek. Wiec nie była to strefa od nich wolna. Wręcz przeciwnie.

2 lgbt nie istniało jak grupa społeczną

3 naziści wcale nie stawiali na ogólnoświatową czystość rasową. (Azja, Rumunia, Turcja czy dziesiątki miejsc w Afryce po stronie osi)

4 wyznanie inne niż żydowskie wcale nie gwarantowało biletu do obozu.


@Shaggy_dg:

1. tak - byli, ale tylko "na chwilę"
2. kobiety jako
@Sefton propos 2. Kobiety miały wysokie stanowiska i role już w starożytności, i zmienił to religijny ciemnogród i islamski i chrześcijański i żydowski.
Np poczytaj sobie o Wikingach albo o Budyce którą przewodziła Celtom. Kleopatra, caryca Katarzyna... można tak wymieniać bez końca kobiety które przewyższały władzą i prestiżem mężczyzn.
Inna sprawa, co mają kobiety wspólnego, ruchem lgbt? XD
Ad3 słyszałeś o wędrówce ludów? Znasz wierzenia czasów hitlerowskich? Wiesz czym był kult krwi?
@Shaggy_dg: Kolejne bzdury. Co ma władza kobiety do praw kobiet?

I to twoje ad3 to przyślij mi swoją rozprawę na 50stron na temat Thule Gesellschaft zanim zaczniesz pisać te pierdoły

i na deser - gdzie mieli ginąć w obozach zagłady Eskimosi, Latynosi czy Aborygeni? Niemcy mieli ich porywać do swoich obozów?

Wykopowy wysryw od wszystkiego
@Sefton co ma władza kobiet do praw kobiet...
...
..
.
Ja #!$%@?...
A Ty mi powiedz co mają prawa kobiet do lgbt bo jak narazie to dajesz przykład pięknych uników przed niewygodny i pytaniami.
Olałeś temat czarnych i innych ludów semickich którzy nie ginęli w obozach dzięki wytrychowi o aborygenach.

A propo thule nie muszę pisać żadnej rozprawy bo temat został bardzo głęboko opisany. Jeśli nie wiesz skąd się wzięła całą
@Sefton tak w ogóle... wiesz że Nordycy i Aryjczycy to 2 zupełnie inne rasy ktore nawet się prawdopodobnie nie spotkały ? XD bo użyłeś tych terminów wymiennie co już cię dyskwalifikuje od dalszej rozmowy
@Shaggy_dg: Postaram się wyjaśnić o co chodziło autorowi obrazka, bo spotkał się ze zrozumieniem. Chodzi o przyrównanie postaw ekstremistycznych obecnych w dzisiejszym społeczeństwie, do postaw ekstremistycznych, które były obecne w społeczeństwie 80 lat temu i doprowadziły do tragedii w postaci masowych instytucjonalizowanych ludobójstw.

Mam nadzieję, że teraz kiedy już pomogłem Ci zrozumieć to będziesz się mniej złościł na obrazek w internecie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nawiasem