Wpis z mikrobloga

Wlasnie odwolalam swoj wyjazd do #wlochy mimo, ze mialo to byc na poludniu to wole nie ryzykowac. Troche smutek, bo chyba wychodzi na to, ze spedze urlop w domu. Mam gowniany okres w zyciu i liczylam, ze wyluzuje troche na wyjezdzie, a siedzac dalej tutaj bede miala duzo czasu za wiele myslec o roznych sprawach ( ͡° ʖ̯ ͡°) wiem, ze zdrowie jest najwazniejsze, ale jest mi przykro ze marnuje w ten sposob dni wolne ktorych za duzo nie mam. Ehhhhh

#koronawirus #zalesie #podroze
  • 22
@Elbrus no spoko, ale tez bralam pod uwage zamkniecie atrakcji turystycznych, mozliwa kwarantanne, pustki w sklepach etc nie takie poludnie wloch chce zobaczyc :) nie uciekna mi, loty tam sa tanie
@epll jezu. Juz pisalam to w jednym komentarzu. Nie chodzi tylko o zachorowanie i bycie zywa bomba biologiczna. Atrakcje turystyczne sa zamykane we Wloszech, jest kwarantanna, nie chce miec problemow z wydostaniem sie stamtad, a ilosc zarazonych sie zwieksza.
@biauywilg: ja bym pojechał, jakbym miał już zabookowane loty - masz okazję zobaczyć Włochy w nietypowej scenerii - ja np. byłem w Izraelu, kiedy była wojna z Palestyną w 2014 roku i do dzisiaj uważam, że było warto, chociaż trochę strasznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)