Wpis z mikrobloga

@sorek: Mam wkleić dowolny screen z gumbala? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gumball jest bardziej infantylny, polega głownie na humorze slapstikowym. Serio nienawidziłem adventure time przez długi czas, aż się przemogłem i zacząłem ogarniać scenariusz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ebismolarek: widzialem wszystkie, nie zgadzam sie

@Kulek1981: ja obejrzalem chyba 2 sezony. Dziecinne.

Gumball nie jest infantylny, ma bardzo głęboką podszyta warstwe moralistyczna i zmuszającą do myślenia ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ebismolarek: otóż nie, gumball zaskakuje, nie spodziewasz się co będzie za chwile, porusza ważne społeczne tematy.

Adventure time jest jak star vs Forces of evil.

Fajne do poogląfania ale nie ma głębi, bohaterowie nie są self aware a historie przewidywalne. W Gumballu zawsze historia sie kończy inaczej niż myślisz, postacie pokazują swoją drugą twarz no i są self aware i świadomie popełniają głupoty (i środowisko im wspomina o tym).
@sorek Tak, dokładnie. Gumball mimo tego, że jest on zabawny, że aż czasami śmiejesz się sam z siebie, że śmieszą cię ich żarty (ja tak mam XD), to mimo wszystko ta bajka ma druga stronę medalu i jak się bardziej wczujeszz to zauważysz, że poruszają tam ciekawe tematy

@ebismolarek
@sorek: z kolei Adventure Time jest czasami takie jakby to sam Lynch wymyślał. Mówienie, że AT nie ma głębi, podczas gdy serial ten ma drugie i trzecie dno, traktuje o odwiecznej walce dobra ze złem, które bywa zakamuflowane, jest niezrozumiałe.