Wpis z mikrobloga

dyskryminuje mężczyzn?

@sicerto: Po prostu identyfikujesz się jako kobieta i płacisz mniej. A jak zaczną pyskować, to oskarżasz ich o transfobię, ciemnogrodzianizm, prawacyzm i nienowoczesność. Proste.
Btw. ile płacą przedstawiciele pozostałych 57 płci?
#bekazlewactwa
  • Odpowiedz
@sicerto: też chodziłem do takiej siłowni gdzie cenny nie były "równe" gdy otworzyli obok sieciówkę w dupie miałem tą mityczną "atmosferę" i się przeniosłem. Z tego co zaobserwowałem nie tylko ja.
  • Odpowiedz
@sicerto: chodzi o to ze generalnie kobiety miewają czesto słomiany zapał pochodzą kilka miesięcy i elo a faceci jak coś robią to robią. Jak jest promka to wiadomo poleci Grażynka z Jadzia bo tanio, pochodzą chwile a potem jeszcze zapomną anulować abonamentu XD
  • Odpowiedz
@sicerto: Cholera, jestem różową, kiedyś już to pisałam, nie chcę być „uprzywilejowana”, chcę być traktowana tak samo, bo cenię siebie, swoją wiedzę, swoje doświadczenie, chcę być lepsza od innych osób, bo jestem lepsza! Nie, bo ktoś mi przyznał dodatkowe punkty za płeć. Kuźwa, takie akcje właśnie powodują, że zwijam się w kulkę i płaczę do poduszki. Słabe to jest strasznie.
  • Odpowiedz
@Hetrodomitrazocholina:

To jest marketing, to jest przeliczone, przeanalizowane na długą metę, to się firmie opłaca i mogą robić co chcą i jak chcą, jeśli według nich przyniesie im to większe zyski. W żaden sposób nie jest to dyskryminacja.

Skąd to głupiutkie założenie, że ekonomiczna opłacalność wyklucza dyskryminację?

Jest sobie Bogdan. Bogdan jest właścicielem Januszexu. Bogdan poczytał badania, dowiedział się, że kobiety są bardziej ugodowe płacowo i godzą się na niższe
  • Odpowiedz
Facet u fryzjera spędza jakieś 15 minut, kobieta z godzinę więc i cena jest wyższa. Co to za porównanie w ogóle?


@sicerto: niekoniecznie.
Mój mąż kiedyś zapłacił 15zl za 40minut na fotelu.
Ja chciałam tylko maszynka podcisc końcówki, więc dużo krócej i dużo mniej roboty - dwa razy drożej.
Bo kobieta.

Cenniki powinny u fryzjera być uzależnione od fryzury, a nie od płci jej właściciela, a niestety często kobieya płaci więcej
  • Odpowiedz
@violentj: ale każde działanie w tym również i ten marketing powinno mieścić się w przyjętych ramach prawnych. To jest w oczywisty sposób dyskryminacyjne i sprzeczne z dobrymi obyczajami, słusznie więc, że spotyka się to z odpowiednią reakcją
  • Odpowiedz