Wpis z mikrobloga

@md23: Dlaczego stulejarz? Bo chce poderwać laskę z siłowni, która mu się podoba? Przynajmniej facet dba o siebie i jeszcze ma szansę mieć dziewczynę z podobnymi zainteresowaniami (w jakimś stopniu). Przynajmniej ma szansę na posiadanie partnerki, a nie jak większość wykopowiczów. Czasami odnoszę wrażenie, że każdy kto nie jest mizoginistą jest tu określany jako białorycerz, stulejarz czy spermiarz. Weźcie wrzućcie na luz i przestańcie obrażać ludzi, którzy robią coś ze swoim
@Hetrodomitrazocholina: z tego co piszesz to ten kolega jest z takich co wysyłają fallusy przypadkowym koleżankom. Gościu nawet nie zagadał, a Ty już mu wróżysz związek z dziewczyna z siłowni. A przepraszam czy ktoś się tej dziewczyny pytał o zdanie, czy np. chce aby jakiś spermiarz gapił się ja jej dupę?
@sicerto: to nie jest dyskryminacja tylko prawo popytu i podaży - widocznie popyt na siłownię u kobiet jest niższy niż u mężczyzn tzn. mężczyźni są gotowi zapłacić za siłownię więcej niż kobiety tzn. siłownia ma wyższą wartość krańcową dla facetów tzn. większość ich klientek ceni sobie bardziej 89zł niż miesięczny karnet, ale bardziej miesięczny karnet niż 69zł, u facetów jest inaczej.

Też uważam, że gdyby było odwrotnie to byłby wrzask i
@violentj: Po prostu Twoj argument o tym, ze to ma jakiś wymiar ekonomiczny jest z d... już bardziej przekonuje mnie to, ze chcą napędzić ruch wśród stulejarzy, a tak naprawdę to nie ma w tym żadnej logiki i rigczu, Janusz nosach wpadł se na pomysł: hehe kobitki taniej i tak zostalo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sicerto: Widzę że potężna armia wypoka zdewastowała już siłownię niskimi ocenami. Chyba aż 3 negatywne naliczyłem. Szcun ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@bojar: jak poszedłem do fryzjerki zrobić irokeza to mnie policzyła jak babę ( ͡° ͜ʖ ͡°) zresztą to już i tak nieaktualne, zobacz ile męscy barberzy gołą ( )