Wpis z mikrobloga

TWOJA KOBIETA NA 80% CIĘ W OGÓLE FIZYCZNIE NIE POŻĄDA
Nie zrozum mnie źle, ona może cię "lubić", kochać cię, czuć silną emocjonalną więź. ba, może nawet lubi uprawiać z tobą seks jeśli jesteś dobry "technicznie", ale zasada Pareta i hipergamia widoczna w wynikach badań nad tym jak kobiety oceniają wygląd mężczyzn są jednoznaczne, na 80% CIEBIE, jako osoby, nie pożąda, jesteś dla niej fizycznie niepociągający, aseksualny, nie dostaje chcicy na sam twój widok. Pamiętaj o tym za każdym razem kiedy twoją różową będzie "bolała głowa", kiedy będzie w łóżku pozbawiona namiętności, kiedy każde ci czekać na seks i traktować go jak nagrodę. Nie, ona nie ma "słabego libido", nie, nie jest "nieśmiała" (większość kobiet wskoczy z przystojniakiem do klubowego kibla po 5 minutach rozmowy), po prostu jesteś dla niej seksualnie pociągający równie mocno co kawałek deski.

#redpill #blackpill #przegryw #wygryw #tinder #seks #zwiazki #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #takaprawda
ramzes8811 - TWOJA KOBIETA NA 80% CIĘ W OGÓLE FIZYCZNIE NIE POŻĄDA
Nie zrozum mnie ź...

źródło: comment_1582729192kCE3AaTF3ZIjtoFAP3qbGA.jpg

Pobierz
  • 106
@ramzes8811: ale #!$%@? piszesz xd. Pewnie niekiedy tak jest ale to nie jest wgl 100%. Zalezy duzo od kobiety i dla czego zwiazala sie z danym facetem. Jak dla kasy albo z innych takich powodow to fakt nie pociaga ja fizycznie. Ale w wiekszosci nie jest tak jak piszesz
@ramzes8811: bolesna prawda, ale jeśli nie chcemy się dłużej oszukiwać, to musimy to zaakceptować i połknąć tego blackpilla popijając go gorzką jak życie gorzałą i przestać się łudzić. sam kiedyś się łudziłem, ale potem sam zaobserwowałem jak kobiety zachowują się i tracą nad sobą kontrole wobec genetycznych wygrywów.

@Brother_of_Steel: to nie są brednie tylko potwierdzone naukowo fakty. nazywając to bredniami pokazujesz swoją ignorancje i przeczysz nauce. brednie to te bluepillowe
@Reaamu: słowo "podobać" to zdecydowanie zbyt dużo powiedziane. podobać będzie wam się tylko górne 20% wygrywów genetycznych, reszta będzie co najwyżej "niebrzydka" i "akceptowalna z wyglądu". nawet jeśli jakaś kobieta była by gotowa na związek tylko z takim "niebrzydkim"(a większość musi, bo liczba przystojniaków jest przecież ograniczona), to i tak cały czas najbardziej przeszkadzało by jej to, że jej facet to nie alwaro. musisz przyznać, że zdecydowana większość kobiet nie była
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Mystoo: całe moje życie pokazuje, że jest inaczej.

Pamiętaj o tym za każdym razem kiedy twoją różową będzie "bolała głowa", kiedy będzie w łóżku pozbawiona namiętności, kiedy każde ci czekać na seks i traktować go jak nagrodę


Nigdy nie byłem z nikim, kto by się tak zachowywał. Powiem nawet więcej, moja żona twierdzi, że seks to najlepsze lekarstwo na ból głowy.

większość kobiet wskoczy z przystojniakiem do klubowego kibla po 5
@Brother_of_Steel: być może po prostu trafiłeś na żone-nimfomanke, która zwyczajnie lubi seks, ma nadmiar hormonów np. ale to wcale nie znaczy, że większej satysfakcji nie osiągneła by z jakimś turbo chadem 10/10. dla ciebie(jak zgaduje) twoja żona będzie zawsze najpiękniejsza kobietą na świecie, ale ty dla niej będziesz- "ahh, ten mirek może nie jest najprzystojniejszy z twarzy, paweł ani i nasz sąsiad andrzej są przystojniejsi, ale i tak go kocham, bo...