Wpis z mikrobloga

TWOJA KOBIETA NA 80% CIĘ W OGÓLE FIZYCZNIE NIE POŻĄDA
Nie zrozum mnie źle, ona może cię "lubić", kochać cię, czuć silną emocjonalną więź. ba, może nawet lubi uprawiać z tobą seks jeśli jesteś dobry "technicznie", ale zasada Pareta i hipergamia widoczna w wynikach badań nad tym jak kobiety oceniają wygląd mężczyzn są jednoznaczne, na 80% CIEBIE, jako osoby, nie pożąda, jesteś dla niej fizycznie niepociągający, aseksualny, nie dostaje chcicy na sam twój widok. Pamiętaj o tym za każdym razem kiedy twoją różową będzie "bolała głowa", kiedy będzie w łóżku pozbawiona namiętności, kiedy każde ci czekać na seks i traktować go jak nagrodę. Nie, ona nie ma "słabego libido", nie, nie jest "nieśmiała" (większość kobiet wskoczy z przystojniakiem do klubowego kibla po 5 minutach rozmowy), po prostu jesteś dla niej seksualnie pociągający równie mocno co kawałek deski.

#redpill #blackpill #przegryw #wygryw #tinder #seks #zwiazki #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #takaprawda
Pobierz ramzes8811 - TWOJA KOBIETA NA 80% CIĘ W OGÓLE FIZYCZNIE NIE POŻĄDA
Nie zrozum mnie ź...
źródło: comment_1582729192kCE3AaTF3ZIjtoFAP3qbGA.jpg
  • 106
@Reaamu: nie możesz być przegrywem będąc w związku, to nielogiczne. twój fagas też nie może być przegrywem skoro skwitowałaś poprzedni wątek "nie mam takiego problemu" czyli w pełni cię on satysfakcjonuje i musi być wtedy przystojny. jesteś pijana albo trollujesz. proszę usunąć tą smutną żabe z avataru, w przeciwnym przypadku sprawa zostanie skierowana na policję, dziękuję.
@dobrepicko: poczytaj sobie te linki, ignorancie xD jeśli dla ciebie badania przeprowadzone przez największe instytuty zajmujące się socjologią i antropologią na świecie to "badania pana doktora Dziura w dupie razem z doktorem dre" to #!$%@? śmiem twierdzić, że nawet antyszczepionkowcy mają więcej intelektu. poczytaj, bo warto, a jak nadal się nie będziesz zgadzał, to jedź i dyskutuj z największymi ekspertami zajmującymi się tymi dziedzinami od dziesięcioleci którzy przeprowadzili te badania, na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Mystoo: wiesz co kolego? W dupie mam to, że jesteś mizogin i masz kłopoty z kobietami.
Jak dla mnie to ty możesz sobie wierzyć w smoka wawelskiego teoretyku. Grzecznie ci napisze, nie wołaj mnie więcej. Chcesz być pragnienie to twoja sprawa. Ja wolę być Sprite. I co ty mi będziesz imputować teoretyku? Że jesteś fajfus? Masz się czym chwalić.
@Mystoo: wiesz jaki z tobą jest problem? Naczytasz się głupot, a
większość kobiet wskoczy z przystojniakiem do klubowego kibla po 5 minutach rozmowy


@ramzes8811: @ostatnie_tango_w_przasnyszu: nic mnie tak nie osłabia w tych wysrywach jak własnie takie gadanie - większość kobiet będzie miała ochotę na takiego przystojniaka, ale tylko jakiś #!$%@? ułamek w miejscu publicznym, przy znajomych, pójdzie kopulować z obcym typem w obsranym kiblu.

Ja uważam, że w tych wysrywach jest nieraz dużo racji, ale walenie takim tekstem pokazuje tylko, że