Wpis z mikrobloga

TWOJA KOBIETA NA 80% CIĘ W OGÓLE FIZYCZNIE NIE POŻĄDA
Nie zrozum mnie źle, ona może cię "lubić", kochać cię, czuć silną emocjonalną więź. ba, może nawet lubi uprawiać z tobą seks jeśli jesteś dobry "technicznie", ale zasada Pareta i hipergamia widoczna w wynikach badań nad tym jak kobiety oceniają wygląd mężczyzn są jednoznaczne, na 80% CIEBIE, jako osoby, nie pożąda, jesteś dla niej fizycznie niepociągający, aseksualny, nie dostaje chcicy na sam twój widok. Pamiętaj o tym za każdym razem kiedy twoją różową będzie "bolała głowa", kiedy będzie w łóżku pozbawiona namiętności, kiedy każde ci czekać na seks i traktować go jak nagrodę. Nie, ona nie ma "słabego libido", nie, nie jest "nieśmiała" (większość kobiet wskoczy z przystojniakiem do klubowego kibla po 5 minutach rozmowy), po prostu jesteś dla niej seksualnie pociągający równie mocno co kawałek deski.

#redpill #blackpill #przegryw #wygryw #tinder #seks #zwiazki #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #takaprawda
Pobierz ramzes8811 - TWOJA KOBIETA NA 80% CIĘ W OGÓLE FIZYCZNIE NIE POŻĄDA
Nie zrozum mnie ź...
źródło: comment_1582729192kCE3AaTF3ZIjtoFAP3qbGA.jpg
  • 106
@Brother_of_Steel: no i się zesrałeś xD mirku, ja tamtego komentarza nie napisałem żeby ci dojechać, ale żeby uświadomić ci parę faktów. kobiety nie są takie ja ci się wydaje, że są. skoro masz mordę "janusza" to jak to jest, że się za tobą kobiety oglądały? to co piszesz jest nielogiczne. testosteron jest hormonem który ma prawie największy wpływ na ludzką mentalność i zachowania. jesteś przykładem typowego buca który obraża się jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mystoo: stary, nie zesrałem się, tylko zęby mnie od tych głupot bolą. Ponawiam pytanie, spotkałeś jakąś nimfomankę?

to jak to jest, że się za tobą kobiety oglądały?


No widzisz, w pale ci się to nie mieści, co nie. Twój mózg #!$%@?. Nie ma na to bzdurnej teorii?

poczytaj chociaż troche o antropologi, socjologi i seksuologi, nie możesz być dla NIKOGO chadem jak nie masz tak podstawowych atrybutów atrakcyjności jak męskie rysy
@CuckCuckKlan: nonsens. nawet pomimo depresji i aspołeczności możesz się podobać kobietom jak jesteś przystojny, to w niczym nie przeszkadza. poza tym zarówno depresja jak i fobia społeczna praktycznie wykluczają się z wysokim testo. to jest nielogiczne. testosteron zwiększa odwagę i przełamuje opory społeczne, tak samo jak benzo. osoby z wysokim testo mają większą motywację do życia i działania, co też kłóci się z depresją. osoby z tymi problemami zazwyczaj cierpią na
@Brother_of_Steel: taka, że przeważająca większość z facetów nie doświadczy jak to jest wejść do sklepu kupić bułki i samym usmiechem sprawić, że kasjerce zabraknie języka w gębie. A taki świetnie zbudowany, megaprzystojny, wysoki facet tak ma - przegrywy sobie z tego zdają sprawę bo nie mając żadnego powodzenia u kobiet zaczęli się sprawą interesować. Normiki tego nie kumają, bo zawsze któraś im w końcu dała więc nigdy się nie zainteresowali jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@JimNH777:

taka, że przeważająca większość z facetów nie doświadczy jak to jest wejść do sklepu kupić bułki i samym usmiechem sprawić, że kasjerce zabraknie języka w gębie.


A no i tu leży pies pogrzebany. Potrzebujesz tego do życia? Bez tego nie umiesz funkcjonować?
Bo mnie się wydaje, że to chyba nie o to chodzi, żeby robić wrażenie swoim ryjem od wejścia.
I że to puste jest w sumie.
Wszystkie mega ładne
@Brother_of_Steel: to właśnie ty przypominasz antyszczepionkowca, zwykły ignorant ,bluepillowiec z zatwardziałą banią która nie jest w stanie przyswoić żadnych argumentów. to nie tak, że mi się to "w pale nie mieści", po prostu twierdzę, że jesteś zwykłym mitomanem, który sobie te sytuację w najlepszym wypadku przekoloryzował. ja podałem argumenty i badania naukowe, ty natomiast nie podałeś żadnych artykułów nt tego, że kobiety lubią nieatrakcyjnych mężczyzn (twoje zmyślone dowody anegnotyczne, to nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mystoo: masakra z tobą chłopaku jest.
Wiesz, co jak co, ale ja nie podważam twoich doświadczeń. Ty zaś, wszystko co nie pasuje do twoich głupich teorii zamykasz w ramy konfabulacji. Powiedz, po co miałbym ci kłamać? Jaki cel miałbym w okłamywaniu kogoś takiego jak ty? Przecież ty jesteś chodzące nieszczęście. Bajerować to sobie można kolegów którzy ruchają. Ty nie masz zielonego pojęcia o życiu. Używasz pojęć, których nie rozumiesz i których
@ramzes8811: rozmawiałem z taką jedną w pracy, 40 lat 2 dzieci chyba z 15 lat po ślubie. Jej koleżanka ma takiego przystojnego chłopaka, że sama by mu się oddała gdyby chciał. Pytam się co w nim takiego jest a ona "bo on taki przystojny jeździ motorem i zawsze mówi kobiecie to co chce usłyszeć" xD Kobieta wydaje się być w porządku często opowiada o mężu pokazuje wspólne zdjęcia a tu taki
Bo mnie się wydaje, że to chyba nie o to chodzi, żeby robić wrażenie swoim ryjem od wejścia.


@Brother_of_Steel: ja nie wiem co Ci się wydaje i szczerze mówiąc niewiele mnie to obchodzi bo tu jest mowa o tym, że większość facetów nie dostaje seksu na samą gębę. A czy Tobie się podoba czy nie w kontekście dyskusji nie ma znaczenia